tr

Neden Biz

Anasayfa » Neden Biz

NEDEN ENGİN OSGB?

Kurumsal Hizmet

Profesyonel yönetici ekibimiz, uzmanlarımız ve işyeri hekimlerimiz ile almış olduğununuz hizmeti en uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik sizlere vermekteyiz.

7/24 Esnek Hizmet Saatleri

Esnek Çalışma Saatleri ile müşteri uyumlu çalışma sistemi

Müşteri Takip Sistemi

Firmanızda ve alt taşeronlarınızda yapılan bütün hizmetleri tek bir ekrandan dilediğiniz gibi kontrol edip raporlayabilirsiniz.

Elektronik Arşiv

Almış olduğunuz hizmet ile ilgili tüm dokümanlar, sertifikalar, sözleşmeler, alınan önlemler, onaylı defter suretlerinin hepsine elektronik arşiv sistemi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Müşteri Gizliliği

Yaptığınız işler, tarafımızdan alınan aksiyonlar, dosyalarınız evraklarınız ve iş güvenliği sağlığı ile ilgili tüm çalışmalarınız tarafımızdan üçüncü bir şahıslara paylasılmayacak şekilde etkin korunmaktadır.

Uygun Fiyat

Sizlere ekstra olarak vermiş olduğumuz tüm hizmetler için ücret talep etmiyoruz. Uygun ücret ile üstün kaliteli hizmeti sizlere sağlıyoruz.

İlerleme Raporu

Almış olduğunuz hizmet doğrultusunda sizlere aylık olarak İş Sağlığı Güvenliği anlamında neler yapıldı ve neler yapılması gerektiği hakkında raporlamalar çıkarılıp tarafınıza Elektronik ortamlarda sunulmaktadır.

Portföy Yöneticisi

İş güvenliğinde müşteri memnuniyet önemini arttırmak uzman ve doktor ziyaretleri dışında sizinle birebir ilgilenen Portföy Yöneticileri görevlendiriyoruz.

Müşteri Memnuniyeti

Müşterilerimiz ile birebir ilgilenerek tüm eksikleri ve memnuniyetsizlikleri giderilmesi için uzman ekip ziyaretleri, portföy yönetici görevlendirmeleri gerçekleştirmekteyiz. Memnuniyet sloganımız “Tavsiye Ettiren Müşteri Memnuniyeti” ile sizleri memnun etmekten gurur duyuyoruz.

Sektörde Çok ama Çok Farklıyız

Sektörde görmüş olduğunuz diğer firmalardan tamamen farklı bir bakış açısına sahip ve almış olduğunuz hizmetlerin memnuniyet garantisini veren farklılaşma ve kaliteli hizmet yolunda emek veren ve bu yolda durmadan ilerleyen firmayız. Bir kahvemizi içtiğinizde farklı olduğumuzu farkedeceksiniz.

Tam Sorunsuz Çözüm

İşyerinizde İş Sağlığı Güvenliği ile ilgili tüm hizmetlerinde sizlere yardımcı oluyoruz. Dilerseniz A dan Z ye firmanızın İş Sağlığı Güvenliği anlamında tam donanımlı hale getirilmesine yardımcı oluyoruz.

Ücretsiz Hizmetler
Ücretsiz Keşif

İşyerinizde İş Sağlığı ve Güvenliği anlamında denetlenmesini veya risklerin değerlendirilmesini istiyorsanız sizlere yardımcı olacak A,B ve C sınıfı iş güvenliği uzmanlarımız ile ücretsiz keşif imkanı sunuyoruz.

Whatsapp
Hülya
Hülya
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Hemen Ara