tr

Beykoz İş Güvenliği

Beykoz İş Güvenliği
12.10.2020
1.255

Beykoz İş Güvenliği

Ülkemizde son zamanlarda hız kazanan bu sektörde Beykoz iş güvenliği ihtiyaçları firmamız tarafından profesyonel bir şekilde tamamlanmaktadır. Bu konuda alanında uzman çalışanlarımızın büyük bir katkısı olduğunu belirtmek gerek. Sizler de işveren olarak işyerlerinizde çeşitli OSGB hizmetlerine gereksinim duyuyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişime geçmenizin ardından alanında uzman ekibimiz size en doğru şekilde bilgilendirmeyi yapacaktır. Daha sonrasında da en kısa süre içerisinde iş güvenliği uzmanları veya işyeri hekimleri şirketinizde aktif bir şekilde faaliyet yürütmeye başlayabilir. Yapılan çalışmalar yasal olarak zorunlu olmakla birlikte, işçilerin sağlığı için de oldukça önemlidir.

Beykoz iş güvenliği
Beykoz iş güvenliği

Bu sayede artık sizler de çok daha güvenli bir işyerine sahip olarak işçilerinizin işyeri kazasına uğrama riskini en aza indirebilirsiniz. Yapılacak çalışmaların birçoğu bu doğrultuda olacak olup, ilerleyen aşamalarda raporlamalar ile birlikte tüm çalışmalar yasal olarak dökümanlara aktarılacaktır. Bu durumda işyerinizi herhangi bir müfettişin teftişe gelmesi durumunda sorunsuz atlatmak mümkün olacağı için rahat edebilirsiniz.

Beykoz iş sağlığı ve güvenliği alanında müşterilerin bir numaralı tercihi olan firmamız bu konumunu koruyabilmek adına sürekli olarak kendisini geliştirmektedir. Sizler de sürekli olarak yenilenen ve kendisini güçlendiren firmamızı tercih edip Beykoz iş güvenliği danışmanlık hizmetleri ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Bu doğrultuda firmamızdan alabileceğiniz bazı hizmetler ise; iş güvenliği uzmanı hizmeti, işyeri hekimi hizmeti ve diğer sağlık personeli hizmeti olarak sıralanabilir.

Siz değerli işverenler işyerinizin ihtiyaçları doğrultusunda yukarıda yer alan tüm OSGB personellerini talep edebilirsiniz. Bu sayede işyerinizi yasal zorunluluklara karşı uyumlu bir hale getirip daha güvenli bir çalışma ortamı sağlayabileceksiniz. Tek yapmanız gereken firmamıza ulaşmak ve taleplerinizi iletmek olacaktır. Daha sonrasında alanında uzman ekibimiz sizi gerekli alanlara yönlendirerek firmanızı bir adım öteye taşıyabilir.

Beykoz Risk Analizi

Beykoz OSGB hizmetleri doğrultusunda Beykoz risk değerlendirme çalışmaları firmamız tarafından uzun bir süredir profesyonel olarak yapılmaktadır. Sizler de Beykoz risk analizi ihtiyaçlarınız için bizleri tercih ederek çok doğru bir adıma imza atabilirsiniz. Tek yapmanız gereken şirketinizin risk analizlerinin yapılması gerektiğini firmamıza iletmek olacaktır. Daha sonrasında alanında uzman ekiplerimiz şirketinizi ziyarete gelerek risk analizlerini başarıyla tamamlayabilir.

Beykoz Risk analizi çalışmaları yapılırken birçok faktöre özenle dikkat edilmesi gerekiyor. Bu doğrultuda uzun zamandır faaliyetlerine devam eden firmamız üzerinden alacağınız hizmetlerde bu konunun üzerinde durulmaktadır. Bu sayede sizler de işyerinizdeki risk analizlerini başarıyla ve eksiksiz bir şekilde yaptırabilirsiniz. Ayrıca yaptıracağınız çalışmalarda çeşitli raporlamalar da yapılmaktadır.

Beykoz Risk Analizi
Beykoz Risk Analizi

Bu raporlarda işyerinde bulunan risklere ek olarak o riskin nasıl giderilebileceğine ilişkin talimatlar da yer alır. Yapılan bu çalışma sayesinde işveren en kısa süre içerisinde gerekli önlemleri alarak herhangi bir olumsuzluk yaşanması ihtimalini en aza indirebilir. Ayrıca bu sayede artık çalışanlarınız için de güvenli bir çalışma ortamı sağlayabilirsiniz.

Yapılan çalışmanın bir diğer katkısı da işyerinin tam performans çalışmasını sağlamaktır. Bu sayede yapılan çalışmaların ardından işyerinin eski üretim kapasitesinden çok daha fazlasına sahip olduğunu kendi gözlerinizle görebilirsiniz. Artık daha risksiz ve güvenli bir çalışma ortamı olacağı için çalışanların performansları da gözle görülür bir biçimde artacaktır.

Beykoz Sağlık Raporu

İşe girebilmek veya başvuru yapabilmek amacıyla Beykoz sağlık raporu ihtiyaçları son zamanlarda artmaya başlamış durumda. Özellikle pandemi sürecinin etkileriyle birlikte işyerleri çalışan alırken sağlık raporu getirmelerini zorunlu tutabiliyor.

Eğer sizler de işe başvurabilmek veya başarılı bir şekilde giriş yapabilmek amacıyla Beykoz işe giriş sağlık raporu almak istiyorsanız firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Alanında uzman kadromuz başvurunuzu gerekli yerlere ileterek en kısa sürede Beykoz işe giriş muayene formu almanıza aracılık edecektir.

Beykoz Sağlık Raporu
Beykoz Sağlık Raporu

Sizler de işlemlerin ardından hayallerinizi süsleyen mesleği yapmaya başlayabilmek için başarıyla iş başvurunuzu yapabilirsiniz. Uzman ekibiyle uzun zamandır sağlık raporu almaları için adayları yönlendiren firmamız bu işi özenle yapmaktadır. Sizler de hiçbir şüpheye kapılmadan firmamıza başvurabilir ve sağlık raporunuzu en kısa sürede almak için harekete geçebilirsiniz.

Beykoz İş Güvenliği Eğitimi

Adayların girmek istedikleri mesleğe başlayabilmeleri adına onlara mesleki eğitim uzun bir süredir firmamız tarafından verilmektedir. Beykoz iş güvenliği sertifikası ve buna ek olarak; acil durum eğitimi, ilkyardım eğitimi ve yüksekte çalışma eğitimi gibi çeşitli ihtiyaçlarınız profesyonel olarak tamamlanabilir. Bunun için sizler de firmamızla iletişime geçebilir ve iş güvenliği eğitiminizi en uygun fiyat garantisiyle kısa sürede tamamlayabilirsiniz.

Beykoz iş güvenliği eğitimi vermesi için uzman eğitmen kadrosunu bünyesinde barındıran firmamızın başarısı eğitmen kadrosunda saklıdır demek mümkündür.

Beykoz İş Güvenliği Eğitimi
Beykoz İş Güvenliği Eğitimi

Uzun zamandır bu sektörün içinde aktif olarak yer alan eğitmenlerimiz sayesinde sizler de en doğru bilgileri en doğru şekilde alabilirsiniz. Aldığınız eğitimlerin ardından da gerekli görülen sınavlara girebilir ve sertifika sahibi olabilirsiniz.

Tek yapmanız gereken firmamız ile iletişime geçerek bu konudaki talebinizi iletmek olacaktır. Bunun ardından bir sonraki eğitim dönemine kaydınız alınıp derslere başlamanız için gerekli takvim açıklanabilir. Sizler de derslerinize katılıp tüm aşamaları başarıyla geçebilmek adına kendinizi gerekli bilgilerle donatabilirsiniz.

İş güvenliği eğitimlerinin verilmesi ülkemizde birçok iş kolunda zorunlu tutulmuştur. Kısacası bu eğitimi almayan kişiler bir takım işyerlerine başvuru yapamazlar. Bunun için de firmamız üzerinden gerekli eğitimlere katılıp sertifikanızı almanız gerekmektedir.

Beykoz Yüksekte Çalışma
Beykoz Yüksekte Çalışma

Sizler de hayal ettiğiniz işi yapabilmek için sahip olmanız gereken sertifikaları bizim sayemizde en kısa sürede edinebilirsiniz. Alanında uzman eğitmen kadromuz sayesinde tüm bu süreç oldukça kolay olacaktır. Daha sonrasında da bu alanda dilediğiniz işe girebilmek amacıyla tüm koşulları sağlar konuma gelebilirsiniz.

Beykoz OSGB Hizmetleri

Beykoz OSGB çalışmaları günümüzde birçok şirketin ihtiyacı durumuna gelmiştir. Yasal olarak da özellikle tehlikeli ve üstü kategorilerinde yer alan işyerlerinde Beykoz OSGB hizmeti almak zorunludur. Bu çalışmaların yapılmaması durumunda ise işyerlerini ciddi para cezaları bekleyebilir. Hatta bu durumun devam etmesi halinde işyerlerinde işverenleri çok daha ciddi cezalar bekleyebilir. Bunun için sizler de işyerlerinizde OSGB hizmetleri yaptırmak adına doğrudan firmamızla iletişime geçin yada fiyat teklifi almak için form doldurun. Bu doğrultuda yaptırabileceğiniz çalışmalar ise aşağıdaki gibidir:

  • Tatbikat planlaması ve uygulaması
  • İş güvenliği talimatlarının hazırlanması
  • Patlamadan korunma dökümanı hazırlanması
  • Periyodik kontrol hizmetleri yapılması
  • KKD tayini ve formu hazırlanması
  • İç yönetmelik hazırlanması
  • Ortam ölçüm hizmetleri

Beykoz iş güvenliği Firması tarafından verilen bazı OSGB hizmetleri yukarıdakiler olup, bunlara ek olarak daha birçok hizmetimiz de aktif olarak bulunmaktadır. Sizler de işyerleri için artık zorunlu bir durum olan OSGB çalışmalarını yaptırmak adına Beykoz iş güvenliği firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Alanında uzman çalışan kadromuz ile birlikte tüm OSGB ihtiyaçlarınızı en kısa süre içerisinde giderebiliriz. Daha sonrasında artık işyeriniz çok daha güvenli ve dinamik bir yapıya sahip olacaktır.

Beykoz Yangın Eğitimi
Beykoz Yangın Eğitimi

Ayrıca yapılan çalışmalar sırasında çalışanlarınız da çeşitli konularda bilinçlendirileceği için çok daha bilgili çalışan kadrosuna sahip olabilirsiniz. Tüm bu beykoz iş güvenliği çalışmaları için sizler de hemen bizimle iletişime geçerek profesyonelliği hissedin.

Üsküdar İş Güvenliği yazımızı da beğenebilirsiniz.

Çekmeköy İş Güvenliği yazımız da ilginizi çekebilir.

Yapılacak çalışmalar tamamen yasalara uygun olmakla beraber, herhangi bir teftiş durumunda işyerinizin eksiksiz çıkmasına da yardımcı olacaktır. Bu sayede olası bir cezai işlemden işyerinizi kurtarabilirsiniz.

Whatsapp
Hülya
Hülya
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Call Now ButtonHemen Ara