tr

Biyolojik Ve Psikososyal Risk Etmenleri

Biyolojik Ve Psikososyal Risk Etmenleri
27.10.2020
1.585

Biyolojik Ve Psikososyal Risk Etmenleri Eğitimi

Biyolojik risk olası bir enfeksiyon, virüs ve benzeri durumları temsil ederken, psikososyal ise daha çok ruhsal sorunları temsil etmektedir. Biyolojik ve psikososyal risk etmenleri eğitimi kapsamında firmamız tarafından bu iki durumun risk etmenlerine değiniliyor. Bu sayede kişiler hem ruhsal, hem de fiziksel hastalıklara karşı daha bilinçli olabilir. Özellikle de bu iki konunun da işi ve iş performansını olumsuz etkileyebilmesi nedeniyle korunmak oldukça önemlidir. Sizler de bu eğitimi almak ve kendinizi geliştirmek için firmamızdan biyolojik ve psikososyal risk etmenleri eğitimi alabilirsiniz. Ayrıca eğitimin ardından alacağınız iş güvenliği sertifikası ile CV dosyanızı zenginleştirmeniz de mümkün olacaktır.

İş güvenliği alanında uzun yıllardır aktif olan firmamız tamamen yasal bir şekilde çalışmaktadır. Bu doğrultuda da tüm gerekli bakanlıklardan izinlerin alındığını hatırlatmak gerek. Sizlere vereceğimiz sertifika ve belgeler de bu sayede tam donanımlı olacaktır. Sertifikanızı almanızın ardından sizler de iş başvurunuzda diğer başvuranların arasından sıyrılarak onları geride bırakabilirsiniz. Özellikle de kendini geliştirmeyi sevdiğiniz sertifikalar ile tescillenmiş olacağı için işverenler açısından da yararlı olacaktır.

Biyolojik Ve Psikososyal Risk Etmenleri Eğitimi
Biyolojik Ve Psikososyal Risk Etmenleri Eğitimi

Online Biyolojik Ve Psikososyal Risk Etmenleri Eğitimi

Ülkemizde de büyük bir etki gösteren corona virüsü nedeniyle evlerimizden çok fazla çıkmamız tavsiye edilmiyor. Bu doğrultuda sertifika sahibi olmak isteyenleri online eğitim fırsatı beklemektedir. Sizler de firmamızla iletişime geçip bu dersleri online eğitim ile kısa sürede kolayca alabilirsiniz. Ayrıca online olarak alacağınız sertifikalar tıpkı yüz yüze eğitimle alınmış belgeler gibidir. Yani diğer sertifikalardan hiçbir fark içermez ve her alanda rahatça kullanabilirsiniz.

Zorunlu iş güvenliği eğitimi kapsamında bazı işyerlerine çalışan olarak girebilmek adına bu eğitimlerin alınması oldukça önemlidir. Özellikle de tehlike seviyesi yükseldiğinde çalışanların sadece işe girebilmek için değil, kendi sağlıklarını koruyabilmeleri adına da bu eğitimi alması tavsiye edilir. Sizler de bu kapsamda eğitim belgesi almak istiyorsanız hemen firmamızla irtibat kurmalısınız. Alanında uzun zamandır faaliyet gösteren deneyimli personellerimiz sayesinde tüm eğitimlerinizi en kısa sürede almanız mümkün olacaktır. Ayrıca sektörden edindiğimiz deneyim sayesinde eğitimler profesyonel olarak gerçekleşeceği için kendinize büyük bir bilgi birikimi katabilirsiniz.

Whatsapp
Hülya
Hülya
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Hemen Ara