tr

Hastalıktan Korunma Prensipleri Ve Korunma Tekniklerinin Uygulanması Eğitimi

Hastalıktan Korunma Prensipleri Ve Korunma Tekniklerinin Uygulanması Eğitimi
28.10.2020
1.534

Hastalıktan Korunma Prensipleri Ve Korunma Tekniklerinin Uygulanması Eğitimi

İşyerlerinde çalışanların riskli durumlar içerisine kendilerini sokmamaları adına hastalıktan korunma prensipleri ve korunma tekniklerinin uygulanması eğitimi oldukça önemlidir. Firmamız tarafından verilen bu eğitimde meslek hastalıklarından korunmaya yönelik çeşitli konulara değinilmekte. Bu sayede çalışanlar kendilerini daha dikkatli bir şekilde konumlandıracakları için ilerleyen dönemlerde meslek hastalıklarına yakalanma olasılıkları en aza inecektir. İş güvenliği uzmanları veya işyeri hekimliği konusunda çalışanlar kişiler tarafından verilebilen bu eğitimi profesyonel olarak almak için firmamızla irtibata geçebilirsiniz.

Online Eğitim İle Sertifika Almak

Zorunlu iş güvenliği eğitimi kapsamında firmamız tarafından aktif olarak verilen hastalıktan korunma prensipleri ve korunma tekniklerinin uygulanması eğitimi online olarak da verilmektedir. Sizler de bu sayede evinizin rahat ortamını terk etmeden online eğitim üzerinden tüm dersleri görebilirsiniz. İşyerinizin tehlike durumuna da bağlı olarak dersler genelde en geç birkaç gün içerisinde tamamlayabileceğiniz uzunluktadır. Sizler de bu sayede uzun zamanlar kaybetmeden ve rahat bir şekilde eğitiminizi alabilirsiniz. Ayrıca online eğitim üzerinden tamamlayacağınız derslerin ardından da tıpkı yüz yüze eğitimde olduğu gibi tarafınıza sertifika teslim edilmektedir. Bakanlıklar tarafından onaylı iş güvenliği sertifikanızı tüm Türkiye genelinde kullanmanız da mümkün. Bu sayede başka bir şehirde işe girerken sertifikanızı doğrudan gösterebilirsiniz. Sertifikalar kişinin daha nitelikli olduğunu da kanıtladığı için işe giriş şansınızı arttıracağını söylemek mümkün.

HASTALIKTAN KORUNMA PRENSİPLERİ VE KORUNMA TEKNİKLERİNİN UYGULANMASI EĞİTİMİ
HASTALIKTAN KORUNMA PRENSİPLERİ VE KORUNMA TEKNİKLERİNİN UYGULANMASI EĞİTİMİ

İş güvenliği eğitimi alanında uzun yıllardır sektörünün önde gelen firmalarından birisi olarak müşteri memnuniyetini her zaman zirvede tutmaktayız. Bunu her yıl sertifika sahibi yaptığımız kişiler olumlu geri dönüşleriyle bizlere belli etmekteler. Sizler de söz konusu eğitim ve diğer eğitimler için bizimle irtibata geçebilir ve direkt olarak eğitimlerinize başlayabilirsiniz. Ayrıca eğitmenlerimiz de alanında uzman kişilerden oluştuğu için büyük bir bilgi birikimine sahipler. Sizler de bu sayede eğitimin ardından bu bilgi birikiminin kendinize aktarıldığına şahit olabilirsiniz.

Eğitim belgesi alma sürecinde adaylara her türlü desteği sağlayan firmamız gerekli tüm bakanlıklardan izinleri almıştır. Bu sayede de verilen sertifikalar ve diğer belgeler tamamen yasal olmakta. Sizler de bu sayede aklınızda hiçbir soru işareti kalmadan her türlü iş güvenliği eğitimi ihtiyacınız için bizlere ulaşabilirsiniz.

Whatsapp
Hülya
Hülya
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Call Now ButtonHemen Ara