tr

Termal Konfor Ölçümü

Termal Konfor Ölçümü
22.01.2021
2.027

Termal Konfor Ölçümü

İSG ortam ölçümü hizmetleri arasında işyerleri için en önemlilerinden birisi olan termal konfor ölçümü firmamız tarafından uzun zamandır verilmektedir. Çalışanlarımız tarafından en son teknoloji olan aletlerle işyerinize gelip ortam ölçümü hizmetinizi en kısa sürede tamamlamaktayız. Sizler de işyerinizin termal konfor açısından ne durumda olduğu hakkında bilgi edinmek istiyorsanız hemen bizimle irtibat kurabilirsiniz. Bakanlık tarafından tüm izinleri alınmış ve yasal açıdan tüm gereksinimleri karşılayan firmamız aracılığıyla alacağınız hizmet sayesinde tüm eksiklikler rahatça ortaya çıkacaktır.

Termal Konfor Ölçümü
Termal Konfor Ölçümü

Termal Konfor Ölçümü Nedir?

Fiziksel etkenler sınıfında İSG çalışmalarından en önemlilerinden biri olan termal sıcaklık ölçümü birçok detayı ele almaktadır. Söz konusu hizmette çalışma ortamlarındaki sıcaklık, nem ve hava ile ilgili birçok detaya ulaşabilirsiniz. Ayrıca bu hizmetin ardından ortaya çıkan veriler birçok çalışmayı tetiklediği için işyerinin gelişimi açısından da oldukça önemlidir. Belirli standartlar kapsamında yapılan çalışmalarda hava akım hızı, bağıl nem ve giyilen kıyafetler de incelenmektedir. Bu sayede işçilerin termal açıdan konforlu bir ortamda çalışıp çalışmadıklarına dair daha net bir sonuca ulaşabiliriz.

Termal Konfor Ölçümü Neden Yapılmalı?

İşyerinde çalışanların performansını sıcaklık, nem ve diğer hava şartları doğrudan etkileyebildiği için termal konfor ölçümü yapılması oldukça önem teşkil etmektedir. Bu sayede işyerinin havası hakkında daha detaylı bilgi edinilebileceği için bu doğrultuda çalışmalar yürütülebilir. Yürütülen çalışmaların ardından da işyeri eskisine göre çok daha iyi bir performansa sahip olacaktır. Ayrıca işyerinde doğru bilinen birçok hata da ısıl konfor ölçümünün ardından gün yüzüne çıkmakta. İşveren olarak sizler de bu sayede tüm eksiklikleri düzeltebilirsiniz.

Termal Konfor Ölçümü

Termal Konfor Ölçümünün Faydaları

Firmamız tarafından uzun zamandır profesyonel olarak verilen termal konfor hizmeti işyerine birçok açıdan dolaylı veya doğrudan olacak şekilde fayda sağlamaktadır. Bu faydaların başında ise işyerinin eskisine göre çok daha temiz ve standartlara uygun bir hava ortamına kavuşması geliyor diyebiliriz. İşveren açısından faydası da işyerinin üretim performansının artması olarak belirtilebilir. Sizler de hemen firmamızla iletişime geçerek termal konfor ölçümleri hizmetlerimiz arasından söz konusu hizmeti talep edebilirsiniz.

Whatsapp
Hülya
Hülya
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Hemen Ara