tr

Ataşehir İş Güvenliği

Ataşehir İş Güvenliği
12.10.2020
2.084

Ataşehir İş Güvenliği

Ataşehir iş güvenliği alanında yıllardır aktif bir şekilde hizmet vermeye devam eden firmamız bu zamana kadar yüzlerce müşteriyle ilgilenmiştir. Müşterilerin hepsinden de olumlu geri dönüşler alan firmamızın sırrı işine olan dikkati ve sevgisi diyebiliriz. Bu sayede her geçen gün biraz daha sektörde yol kat etmeye ve büyümeye devam ediyor. Sizler de işveren veya çalışan olarak İstanbul OSGB hizmetleri ihtiyaçlarınızı bizimle tamamlayabilirsiniz.

Yapacağımız Ataşehir iş güvenliği çalışmaları sayesinde sizler de işe girmek için gerekli sertifikalara en kısa sürede sahip olun. Ayrıca işverenler de işyerlerinde eksikliklerin giderilebilmesi için iş güvenliği uzmanlarına ihtiyaç duymaktadır. Siz değerli işverenler de iş güvenliği uzmanı hizmetimizden yararlanarak çalışma ortamındaki eksiklikler ve bunların giderilmesi için yapılması gereken şeyler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ataşehir iş güvenliği
Ataşehir iş güvenliği

Yapılan çalışmaların ardından işyerleriniz artık çok daha güvenli ve sağlıklı işleyen bir hale bürünecektir. Ayrıca bunun size bir diğer getirisi de ekonomi açısından olabilir. Özellikle de yapılan periyodik kontroller ek ve büyük masrafların önüne geçebileceği için ekonominize büyük ölçüde yarar sağlayacaktır.

Ataşehir İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmeti

Ataşehir iş güvenliği danışmanlık hizmetleri alanında profesyonel ekiplerle birlikte çalışmalarına devam eden firmamız işyerleri için büyük eksiklikleri tespit etmektedir. Yapılan çalışmalar her işyerinin yaptırması gereken bir takım zorunlulukları da bünyesinde barındırdığı için oldukça önemli diyebiliriz. Alanında uzun zamandır çalışan iş güvenliği uzmanlarının yürüteceği faaliyetlerin bu konuda özellikle ayrı bir yer edindiğinin altını çizmek gerek.

Hazırlanan çeşitli raporlar işyerlerinin kendi eksikliklerini görebilmesi adına oldukça önemlidir. Bunun bir diğer artısı da görülen eksikliklerin nasıl çözülebileceğinin belirtiliyor olması diyebiliriz. Bu sayede işverenler çalışma ortamlarındaki eksiklikleri görüp kısa süre içerisinde çözüme kavuşturabilirler. Yapılacak bu çalışmalar sayesinde de artık sizler de çok daha verimli ve güvenli bir işyerine sahip olabilirsiniz.

Ataşehir iş güvenliği firması şirketler için iş güvenliği uzmanı hizmeti, işyeri hekimi hizmeti ve diğer sağlık personeli hizmeti vermektedir. Tamamen alanında uzman ve deneyimli kişilerle çalışıldığı için işyerlerinin bu hizmetleri almaları şiddetle tavsiye edilir. Tavsiye haricinde bu hizmet artık birçok işyeri için yasalarla zorunlu tutulmaktadır. Bunun için de özellikle tehlikeli kategorisinde olan işyeri olan işverenlerin bu hizmeti almaları gerekli görülüyor.

Ataşehir Yangın Eğitimi
Ataşehir Yangın Eğitimi

Bu işyerlerine örnek olarak ise baruthaneler ve benzeri patlama riskinin yüksek olduğu işyerlerini söyleyebiliriz. Bakanlık tarafından daha net olarak açıklanan bu işyerlerinde iş güvenliği uzmanları ve işyeri hekimleri çeşitli denetimler yapmaktadırlar. Bu denetimlerin büyük bir kısmı yapılması aciliyeti ve önemi bulunan denetimlerdir. Uzmanlarımız tarafından yapılan her bir denetim rapor halinde düzenli olarak tutulduğu için olası bir denetim durumunda bulundurulması önem teşkil etmekte. Bunların saklanması ve muhafaza edilmesi sorumluluğu raporlara göre değişebilmekle birlikte iş güvenliği uzmanları veya işverene aittir.

Rapor ve dökümanları muhafaza etmekle görevli kişiler teftiş sırasında raporları memurlara iletmelidirler. Aksi taktirde eksik rapor sorunları oluşabileceği gibi işyerlerini ağır para cezaları da bekleyebilir. Bu yüzden Ataşehir OSGB kapsamında hazırlanan raporlar büyük bir özenle muhafaza edilmelidirler.

Sizler de işverenler olarak bu kapsamda alacağınız hizmetlerde bizi tercih ederek büyük bir dertten kendinizi kurtarabilirsiniz. Şirketimiz tarafından büyük bir özenle hazırlanacak iş sağlığı ve güvenliği hizmet raporları sayesinde tamamen yasalara uygun bir işyerine sahip olmak sizlerin de hakkı.

Ataşehir İş Güvenliği Eğitimi

Profesyonel bir şekilde Ataşehir iş güvenliği eğitimi hizmeti vermeye uzun bir süredir devam eden firmamız tamamen yasalara uygun faaliyetler yapmaktadır. Sizler de yüksekte çalışma eğitimi, ilkyardım eğitimi, acil durum eğitimi ve Ataşehir iş güvenliği sertifikası gibi ihtiyaçlarınız için firmamızı tercih edebilirsiniz.

Ataşehir İş Güvenliği Eğitimi
Ataşehir İş Güvenliği Eğitimi

Alanında uzman çalışanlarımız en kısa sürede gerekli eğitimleri vererek sizleri daha donanımlı bir personel haline getireceklerdir. Bu sayede artık sizler de hayallerinizi süsleyen işlerinizde çalışabilmeniz için bulundurmanız gereken çeşitli sertifikalara kolayca sahip olabilirsiniz. Ataşehir iş güvenliği sertifikası hizmeti alan müşterilerimiz şu anda işlerinde profesyonel bir şekilde çalışmaya devam etmektedirler.

Ataşehir Sağlık Raporu

Günümüzde birçok şirket tarafından çalışanların işe alınmasından önce onlardan bir takım raporlar istenmektedir. Ataşehir sağlık raporu ihtiyacı da bu isteklerden birisi olup birçok şirketin zorunlu koştukları arasında yer aldığını söylemek gerek. Sizler de işe girebilmek adına almanız gereken sağlık raporları için firmamıza müracaat edebilirsiniz. Alanında uzman ekibimiz sizleri en kısa sürede profesyonel ekiplere yönlendirecektir.

Özellikle de sağlık sektörünün yoğun olduğu son zamanlarda bu raporları almak çok daha fazla zaman isteyebiliyor. Ancak sizler de sağlık raporu almak için firmamıza başvurursanız bu süre çok daha kısalacaktır. Bu sayede işe girebilmeniz adına veya başvuru sürecinde istenen sağlık raporlarını en kısa sürede kolayca alabilirsiniz. Ardından da eksiksiz raporlarınız ile birlikte iş başvurularınız sorunsuz bir şekilde tamamlanacaktır. Tüm bu ihtiyaçlarınız için tek yapmanız gereken profesyonel OSGB hizmetleri veren firmamıza başvurmak. Başvurunuzun ardından gerekli yönlendirmeler yapılarak işleminizin en kısa sürede tamamlanması sağlanacaktır.

Ataşehir Sağlık Raporu
Ataşehir Sağlık Raporu

Çok uluslu şirketlerde alışılagelmiş bir durum olan Ataşehir işe giriş sağlık raporu talep edilmesi artık çok daha yaygın bir hal kazanmıştır. Ancak bu konuda hiçbir endişe etmenize artık gerek yok. Tek yapmanız gereken firmamız ile iletişime geçerek Ataşehir işe giriş muayene formu talep ettiğinizi belirtmek olacaktır.

Talebinizin alınmasının ardından doğrudan uzman sağlık personellerine gerekli yönlendirmeniz yapılır. Bunun ardından da gerekli görülen sağlık raporlarınızı en kısa sürede alarak iş başvurunuzu başarıyla tamamlayabilirsiniz.

Ataşehir OSGB Hizmetleri

Profesyonel bir şekilde Ataşehir OSGB hizmeti veren firmamız bu güne kadar yüzlerce müşterinin çeşitli ihtiyaçlarını karşılamıştır. Sizler de işverenler olarak işyerinizin; tatbikat planlaması ve uygulaması, iş güvenliği talimatlarının hazırlanması ve iç yönetmelik hazırlanması ihtiyaçlarınız için firmamızdan destek talep edebilirsiniz.

Ayrıca tüm bu Ataşehir iş güvenliği hizmetlere ek olarak yine firmamız bünyesinde; KKD tayini ve formu hazırlanması, ortam ölçümü hizmetleri, periyodik kontrol hizmeti ve patlamadan korunma dökümanı da bulunmaktadır. Tüm bu ihtiyaçlarınız alanında profesyonel çalışanlarımız tarafından en kısa sürede hazırlanarak tarafınıza iletilecektir.

Ataşehir Risk Analizi
Ataşehir Risk Analizi

Ayrıca yapılan bu çalışmaların işyerinize katkısı sadece yasal şartların sağlanması olarak da olmaz. Buna ek olarak alacağınız bu hizmetler sayesinde işyerinizi çok daha güvenli ve sağlıklı bir ortama çevirebilirsiniz. Bu sayede çalışanlarınız kendilerini daha güvende hissedecekleri için çok daha performanslı bir şekilde çalışabilirler. Sizler de bu sayede çok daha kazançlı bir işyerinin sahibi olabilirsiniz.

Alanında uzman iş güvenliği uzmanlarını bünyesinde barındıran firmamız bu çalışanlar aracılığıyla çeşitli ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır. Bu sayede Ataşehir’de yer alan şirketler artık çok daha güvenli bir ortama sahip olabilirler.

Ataşehir Yüksekte Çalışma
Ataşehir Yüksekte Çalışma

Ayrıca yapılan Ataşehir OSGB çalışmaları çalışanların sağlığı açısından da oldukça önemlidir. Uzmanlarımız tarafından çalışanlara aktarılan bilgiler sayesinde çalışanlar olası bir kazaya karşı kendilerini daha sağlama alabilirler. Bu sayede iş kazası oranı ve herhangi bir olumsuzluk yaşanması ihtimali en aza inecektir.

Ümraniye İş Güvenliği yazımızı da beğenebilirsiniz.

Maltepe İş Güvenliği yazımız da ilginizi çekebilir.

Özellikle de tehlikeli olarak görülen kategoride yer alan işyerlerinin bu Ataşehir iş güvenliği hizmeti almaları yasalar karşısında da zorunludur. Sizler de bu tarz bir işyerine sahipseniz işveren olarak online fiyat teklifi alabilir veya firmamıza başvuru yapabilir ve profesyonel hizmet alabilirsiniz.

Whatsapp
Hülya
Hülya
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Hemen Ara