tr

Kocaeli İş Güvenliği

Kocaeli İş Güvenliği
12.10.2020
1.764

Kocaeli İş Güvenliği

Kocaeli iş güvenliği için ihtiyaç duyulan tüm hizmetler firmamız tarafından profesyonel bir şekilde verilmektedir. Sizler de Kocaeli bölgesinde bulunan işyerlerinizde iş güvenliği uzmanı hizmeti veya işyeri hekimi hizmeti gibi ihtiyaçlar duyuyorsanız firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Buna ek olarak belirli bir çalışan sayısının üstünde çalışan bulunduran ve tehlikeli kategorilerinde bulunan işyerleri için diğer sağlık personeli hizmeti de bulunmaktadır.

Bu sayede artık sizler de çalışanlarınıza sağlıklı ve güvenlikli bir iş ortamı sağlayabilirsiniz. Yapacağımız çalışmalar tüm bunlara ek olarak yasal açıdan da sizleri koruma altına almaktadır. Hazırlanan çeşitli raporlar devletimiz tarafından gönderilen teftiş memurları tarafından istenebilmekte. Bu raporların bulunmaması halinde işyeriniz ağır cezalarla karşılaşabilir. İşveren olarak sizler de bu tarz bir durumla karşılaşmamak adına firmamız ile iletişime geçebilir ve Kocaeli iş güvenliği danışmanlık hizmetleri alabilirsiniz.

Kocaeli iş güvenliği
Kocaeli iş güvenliği

Kocaeli iş sağlığı ve güvenliği hizmeti alanında yıllardır aktif olarak faaliyetlerine devam eden firmamız birçok müşteriyle anlaşma içerisindedir. Her müşterimize ayrı olarak ekstra özen gösterildiği için de müşteri memnuniyet oranımız her zaman için maksimum tutulmaktadır. Bu sayede adımız her geçen gün daha fazla duyulduğu için müşteri sayımız sürekli olarak artıyor.

Sizler de iş güvenliği uzmanı veya yeri hekimi uzmanı ihtiyaçlarınız için bize başvurabilirsiniz. Çalışanlarımız tarafından yapılan incelemeler ve bu doğrultudaki çalışmaların ardından işyeriniz çok daha güvenli bir hale bürünecektir.

Kocaeli Risk Analizi

Kocaeli risk analizi ihtiyaçları için de bir numaralı aday konumunda olan firmamız tüm risk analizi işlerinizi büyük bir özenle gidermektedir. Yapılan çalışmaların amacı ise işyerlerinde riskli olarak görülen ekipman ve aletlerin incelenmesi olarak söyleyebiliriz. Buna ek olarak risk analizi çalışmalarında dikkat edilen bir diğer faktör de çalışanların riskler konusunda bilgilendirilmesidir.

Alanında uzman ekibimiz çalışanlara bu konuda mesleki eğitim de verdiği için risk oranı en aza indirgenecektir. Bu sayede de işyerlerinde çok daha az kaza veya benzeri vaka yaşanabilir. İşveren açısından hem çalışan, hem de ekipman sağlığının korunabilmesi adına risk analizi çalışmalarının oldukça önemli olduğunu belirtmek gerek. Kocaeli risk değerlendirme konusunda sizin şirketinizin de ihtiyaçları varsa firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Kocaeli Risk Analizi
Kocaeli Risk Analizi

Uzun bir zamandır sektörde aktif olarak yer alan ekibimiz sizleri bu konuda daha detaylı olarak bilgilendirecektir. Siz de ihtiyaçlarınız doğrultusunda risk analizi ve diğer çalışmalarınızı bizim aracılığımızla kolayca yapabilirsiniz. Yapılan çalışmalar sonucunda artık işyerlerinizde iş kazası ve benzeri kötü olayların yaşanma riski en aza inecektir. Bu sayede çok daha sağlıklı ve güvenli bir çalışma ortamı yakalayabilirsiniz.

Kocaeli İş Güvenliği Eğitimi

Kocaeli iş güvenliği eğitimi ve mesleki eğitim çalışmaları doğrultusunda firmamız; ilkyardım eğitimi, acil durum eğitimi, yüksekte çalışma eğitimi ve diğer mesleki eğitim faaliyetlerini icra etmektedir. Uzun zamandır sektörde aktif olarak yer almanın verdiği deneyimle birlikte çalışmalarında titiz olan firmamız sayesinde sizler de Kocaeli iş güvenliği sertifikası ihtiyaçları doğrultusunda eğitimlerinizi alabilirsiniz.

Alanında uzman eğitmen kadromuz sizlere sertifika almak istediğiniz alan hakkında en doğru bilgileri aktaracaklardır. Gerekli bakanlıklar tarafından verilen izinleri kullanarak eğitim icra eden firmamız eğitimleri gerekli görülen süre zarfında tamamlar. Sizler de yapılan eğitim çalışmalarının ardından sınava girerek sertifika almaya hak kazanabilirsiniz. Ancak bunun için sınavda belirlenen en düşük puan ve onun daha fazlasını aldığınızda emin olmanız gerekiyor.

Kocaeli İş Güvenliği Eğitimi
Kocaeli İş Güvenliği Eğitimi

Aksi taktirde gerekli koşulları karşılamayan bir aday durumuna düşeceğiniz için sertifika alamayabilirsiniz. Bunun için verilen kocaeli iş güvenliği eğitimi ve bu doğrultuda gösterilen talimatları pür dikkat dinlemeniz önemlidir. Bu sayede sizler de sınavda gerekli puanları alarak çalışmak istediğiniz iş sektörüne ait sertifikanızı en kısa sürede alabilirsiniz.

Ülkemizde gerekli görülen ve özellikle de tehlikeli kategorilerinde yer alan bazı işyerlerinde çalışan olarak işe başlamanız için sertifika sahibi olmanız gerekmektedir. Tam da bu noktada yardımınıza koşan firmamız adaylara en kısa sürede gerekli hizmeti sağlamayı hedefliyor. Sizler de artık hayallerinizi düşleyen mesleğe kavuşmak amacıyla sahip olmanız gereken sertifika veya benzeri dökümanları firmamız sayesinde kolayca alabileceksiniz.

Tek yapmanız gereken kocaeli iş güvenliği firmamızla iletişime geçerek konu hakkında gerekli bilgileri alıp kayıt olmaktır. Daha sonrasında ise eğitiminiz alanında uzman eğitmenlerimiz tarafından teorik ve pratik olmak üzere iki farklı şekilde verilmektedir. Aldığınız tüm bu eğitimlerin ardından ise sınava girerek sertifika sahibi olabilirsiniz.

Kocaeli Sağlık Raporu

Kocaeli sağlık raporu ve Kocaeli işe giriş sağlık raporu konularında firmamız adaylara uzun bir süredir aktif olarak yardımcı olmaktadır. Bu sayede adaylar işe girmek amacıyla kendilerinden talep edilen sağlık raporlarını en kısa süre içerisinde kolayca alabilirler. Kendilerine verilen bu sağlık raporlarının ardından işe giriş aşamaları en kısa sürede işveren tarafından başlatılabilecektir.

Kocaeli Sağlık Raporu
Kocaeli Sağlık Raporu

Tek yapmanız gereken Kocaeli işe giriş muayene formu ihtiyacınız olduğunu belirtip firmamıza başvurmak. Daha sonrasında ise alanında uzman ekibimiz sizleri en kısa süre içerisinde gerekli alanlara yönlendirecektir. Tüm bunların ardından artık sizler de sağlık raporlarınızı teslim alıp işe girmek amacıyla gerekli yerlere iletebilirsiniz.

Kocaeli OSGB Hizmetleri

Türk yasalarına göre son birkaç yıldır önem kazanan OSGB hizmetleri kapsamında firmamız da faaliyetlerine devam etmektedir. Kocaeli OSGB olarak bizler de KKD tayini ve formu hazırlanması, tatbikat planlaması ve uygulanması gibi alanlarda hizmetlere hız kesmeden devam ediyoruz. Buna ek olarak firmamızın şirketlere verdiği diğer hizmetler; iç yönetmelik hazırlanması, iş güvenliği talimatlarının hazırlanması ve patlamadan korunma dökümanı gibi oldukça önemli ve zorunlu olarak belirlenmiş hizmetlerdir.

Kocaeli İş Güvenliği firması tarafından profesyonel olarak verilen bu hizmetler özellikle de tehlikeli kategorilerinde yer alan işyerleri için yasalarca zorunlu olarak belirlenmiştir. Bu yüzden de bahsi geçen alanlarda hizmet veren işyerlerinin gerekli hizmetleri alması gereklidir diyebiliriz. Aksi taktirde yüksek miktarda para cezalarına çarptırılabileceği gibi daha ciddi cezalar da karşınıza çıkabilir. Siz değerli işverenler olarak tek yapmanız gereken yukarıda sayılan hizmetler gibi ortam ölçümü hizmetleri ve periyodik kontrol hizmeti de almanızdır. Bu sayede bakanlık tarafından gerekli kontrolleri karşılar bir duruma gelebilir ve olası bir teftiş durumundan temiz bir şekilde çıkabilirsiniz.

Kocaeli Yüksekte Çalışma
Kocaeli Yüksekte Çalışma

Kocaeli OSGB faaliyetlerine aktif olarak devam eden firmamızın her müşterisi olumlu geri dönüşlerde bulunmakta. Bunun sebebi ise çalışanların dikkatli seçilmesi ve özenli olarak işlerin yapılmasıdır. Bu sayede işyerleri eskisinden çok daha performanslı bir şekilde faaliyetlerine devam etme şansı yakalayabilir.

Siz de işyerlerinizin eskisinden çok daha güvenli ve istikrarlı bir hale bürünmesini istiyorsanız bu konuda firmamızla iletişime geçebilir veya teklif almak için teklif iste formu ile bize ulaşabilirsiniz.. Alanında uzman ekibimiz en kısa süre zarfında tarafınıza konu hakkında gerekli dönüşleri sağlayacaktır. Daha sonrasında ise tarafınıza yönlendirebileceğimiz iş güvenliği uzmanları veya işyeri hekimleri çalışmaya başlayabilir. Bu çalışanların asıl amacı ise işyerinin en kondisyonlu ve güvenli halinde olduğundan emin olmaktır.

Kocaeli Yangın Eğitimi
Kocaeli Yangın Eğitimi

Ayrıca yapılan periyodik çalışma ve bakımlar sayesinde çalışanlar için de güvenli bir ortam oluşturulabilir. Yapılan tüm bu çalışmaların işyerinize bir katkısı da olası afet veya acil durumlara tamamen hazır vaziyette olunmasıdır. Bu sayede işyerinizde herhangi bir olumsuz durum yaşansa dahi ekipmanlar ve çalışanlar durumu en az zararla atlatacaklardır.

İstanbul İş Güvenliği yazımız da ilginizi çekebilir.

Whatsapp
Hülya
Hülya
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Call Now ButtonHemen Ara