tr

Parlama Patlama Yangın Ve Yangından Korunma Eğitimi

Parlama Patlama Yangın Ve Yangından Korunma Eğitimi
25.11.2020
1.530

Parlama Patlama Yangın Ve Yangından Korunma Eğitimi

Ülkemizde bakanlıklarca tehlikeli işyeri kategorileri oluşturulmuş ve bu işyerlerinde bazı iş güvenliği eğitimlerinin alınması zorunlu tutulmuştur. Parlama patlama yangın ve yangından korunma eğitimi de bunlardan birisidir. OSGB firmamız tarafından bu zamana kadar yüzlerce adaya başarılı bir şekilde verilen bu eğitimi almak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Alanında uzman eğitmenlerin verdiği eğitim sayesinde çalışma esnasında kendinizi tehlikeli durumlardan korumanız mümkün olacaktır. Çünkü verilen derslerde adaylara parlama patlama ve yangın oluşmasına sebepleri de gösterilmekte. Sizler de bu sayede tehlikeli durumların ortaya çıkmasına sebebiyet vermeden güvenli bir şekilde çalışabilirsiniz.

Parlama Patlama Yangın Ve Yangından Korunma Eğitiminin Önemi

Çalışanların can sağlığı için çok daha fazla tehlikeli faktörün bulunduğu işyerlerinde parlama patlama yangın ve yangından korunma eğitimi almak oldukça önemlidir. Çünkü bu eğitimi alan kişiler kendilerini tehlikeli durumlara sokmaktan kurtulabilirler. Sizler de hemen firmamıza başvurarak eğitim belgesi ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Ayrıca iş güvenliği eğitimi vermek için bakanlıklardan gerekli tüm belgeler alınmış olduğu için sertifikanızda da bunlar geçecektir. Kısacası tamamen yasal ve tüm ülke genelinde geçerli bir belge sahibi olduğunuzdan emin olabilirsiniz.

Parlama Patlama Yangın Ve Yangından Korunma Eğitimi
Parlama Patlama Yangın Ve Yangından Korunma Eğitimi

Tehlikeli kategorisinde yer alan işyerlerinde zorunlu iş güvenliği eğitimi çatısı altında olan bu eğitim yasal olarak da zorunlu tutulmuştur. Bu yüzden söz konusu işyerlerinde bu eğitimi almış kişilerin bulunması gerekir. Sizler de hemen firmamızla iletişime geçerek eğitime kaydolabilirsiniz. Ayrıca şuanda online eğitim avantajı da adayları beklemektedir.

Ayrıca bu eğitim türü çok daha rahat ve kolay olduğu için birçok kişi tarafından tercih ediliyor. Sizler de ev konforunuzda derslerinizi izleyebilir ve sertifika sahibi olabilirsiniz. Bu eğitim türüyle alınan iş güvenliği sertifikaları da tıpkı yüz yüze alınan eğitimde olduğu gibi belgelendirilmekte.

Sizler de bu sayede belgenizi rahatlıkla CV dosyanıza ekleyebilirsiniz. CV dosyanıza ekleyeceğiniz bu belge ile birlikte çok daha donanımlı birisi olduğunuz kanıtlanacak ve işverenlerin olumlu geri dönüşlerde bulunma ihtimali artacaktır. Sizler de söz konusu eğitimi profesyonel olarak almak ve kendinizi daha da donanımlı bir hale getirmek istiyorsanız hemen firmamızla irtibata geçebilirsiniz.

Whatsapp
Hülya
Hülya
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Call Now ButtonHemen Ara