tr

Tahliye Ve Kurtarma Eğitimi

Tahliye Ve Kurtarma Eğitimi
29.10.2020
1.536

Tahliye Ve Kurtarma Eğitimi

Ülkemizde birkaç yıl önce yürürlüğe giren yasalarla birlikte tahliye ve kurtarma eğitimi alınması birçok işyerinde zorunlu tutulmuştur. Özellikle de tehlikeli kategorisinde yer alan işyerlerinde çalışacak kişilerin bu eğitimi almaları tavsiye edilir. Bu kapsamda uzun zamandır hizmet veren firmamız tam donanımlı ve bilgili çalışanlar ortaya çıkarmak amacıyla çalışıyor. Sizler de hemen bizimle iletişime geçerek işyerinizde ortaya çıkabilecek her türlü beklenmedik olay esnasında tahliye ve kurtarma faaliyetlerinde aktif rol alacak bilgiyle kendinizi donatabilirsiniz.

Tahliye Ve Kurtarma Eğitimi Neden Önemlidir?

Tahliye ve kurtarma eğitimi aslında işyerinde ortaya çıkabilecek herhangi bir olumsuzluk durumunda olayın kontrol altına alınabilmesi adına oldukça önemlidir. Bu eğitimi almış kişiler olumsuzluk durumlarında diğer çalışma arkadaşlarını yönlendirmek ve herkesi tahliye etmekle sorumlu olurlar. O an yapılacak basit ama etkili yönlendirme ve söylemler sayesinde tüm ekip en kısa sürede tahliye edilebilir.

Ayrıca itfaiye ve sağlık ekipleri olay yerine geldiğinde de tahliye ve kurtarma eğitimi almış kişilerin görevi devam eder. Bu kişiler ekiplere fabrikadaki tahliye kanallarını aktararak ekiplerin en kısa sürede müdahale etmesine yardımcı olmalıdır. Yapılacak bu basit işlemler sayesinde de işyerinde çalışan tüm bireylerin sağlıklı bir şekilde olay yerinden uzaklaştırılması mümkün olacaktır.

Ülkemizde tahliye ve kurtarma eğitimi tehlikeli kategorisinde yer alan birçok işyeri için zorunlu tutulmuştur. Söz konusu işyerlerinde çalışan sayısına bağlı olarak tahliye ve kurtarma eğitimi almış kişilerin bulunması istenebilir.

Tahliye Ve Kurtarma Eğitimi

Adayların online eğitim sistemi üzerinden alacağı derslerle iş güvenliği sertifikası alabilmeleri bir süredir mümkün tutulmaktadır. Sizler de hemen firmamızla iletişime geçerek bu yöndeki taleplerinizi iletebilir ve en kısa sürede eğitimlere başlayabilirsiniz.

Zorunlu iş güvenliği eğitimi kapsamında bu zamana kadar yüzlerce aday başarılı bir şekilde sertifika sahibi yapılmıştır. Sizler de tüm eğitim belgesi ihtiyaçlarınız için doğrudan firmamıza gelebilirsiniz. Alanında uzman çalışma arkadaşlarımız sayesinde süreç en kısa sürede başlatılıp eğitim adımına geçilecektir. Sizler de online eğitimin avantajıyla evinizden dersleri telefon, bilgisayar veya tablet üzerinden kolayca izleyerek sertifika sahibi olabilirsiniz. Ayrıca bu sertifika online olması nedeniyle hiçbir dezavantaja sahip değildir.

Whatsapp
Hülya
Hülya
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Hemen Ara