tr

Çalışma Mevzuatı Eğitimi

Çalışma Mevzuatı Eğitimi
31.10.2020
1.552

Çalışma Mevzuatı Eğitimi

İş güvenliği eğitimi kapsamında firmamız tarafından uzun zamandır verilmeye devam edilen çalışma mevzuatı eğitimi sayesinde bu zamana kadar yüzlerce kişi sertifika sahibi olmuştur. Sizler de oldukça kısa sürelerde çalışma mevzuatı sertifikası almak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Online olarak yürütülen çalışma sayesinde bu eğitimi almanız için evinizden çıkmanıza dahi gerek yok. Bunun için evinizdeki internete bağlanıp telefonunuzdan, tabletinizden veya bilgisayarınızdan ders videolarınızı izleyebilirsiniz. Derslerin tamamlanmasının ardından da eğitim başarı ile geçilmiş olup sertifika almanız mümkün hale gelecektir.

Çalışma Mevzuatı Eğitiminin Önemi

Firmamız tarafından verilen çalışma mevzuatı eğitimi ülkemizde birçok iş güvenliği uzmanı adayı ve çalışanlar için gereklidir. Alacağınız bu eğitim sayesinde ülkemizdeki çalışma yasaları ve mevzuatı hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Bu da sizi çalışma hayatınızda çok daha iyi bir konuma getirecektir. Sizler de bu önemli eğitimi almak istiyorsanız firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Gerekli talebinizin alınmasının ardından eğitime başlamanız kısa bir zaman alacaktır. Eğitimlere başlamanızın ardından da online eğitim sayesinde süreç oldukça kısa sürmekte. Sizler de tüm bu avantajlar dahilinde zorunlu iş güvenliği eğitimi almak için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

ÇALIŞMA MEVZUATI İLE İLGİLİ BİLGİLER EĞİTİMİ
ÇALIŞMA MEVZUATI İLE İLGİLİ BİLGİLER EĞİTİMİ

Bakanlıklar tarafından verilen gerekli izinlerle kendisini donatan firmamız tüm ülkede geçerli eğitim belgesi verme hakkına sahiptir. Yani almış olduğunuz sertifikayı sadece ilinizde değil, tüm Türkiye içerisindeki işyerlerinde kullanabilirsiniz. Bu da sizlere bir daha eğitim almanızı gerektirmeme gibi büyük bir avantajın kapısını aralayacaktır.

Ayrıca iş güvenliği sertifikası almak için uğraş gösteren birçok adayın eğitimleri yine firmamız tarafından verilmiştir. Bu kapsamda sektörün önde gelen firmalarından birisi ile çalışmak artık sizin de hakkınız. Çalışma mevzuatı eğitimimiz sayesinde ülkemizdeki çalışma yasaları hakkında kendinizi daha bilgili bir konuma getirebilirsiniz. Kendinize katacağınız bu bilgiler ilerleyen dönemlerdeki çalışmalarınızda yapmanız gerekenler hakkında detaylara hakim olma hakkı tanıyacaktır.

Tüm bu avantajları barındıran firmamızdan eğitim almak için tek yapmanız gereken hemen bizimle iletişime geçmek. Alanında uzman çalışma arkadaşlarımız sizleri konu hakkında detaylı bir şekilde bilgilendirerek gerekli işlemlere de başlayacaktır. Sizler de bu sayede en kısa süre zarfında sertifika sahibi olabilirsiniz.

Whatsapp
Hülya
Hülya
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Hemen Ara