tr

Pendik İş Güvenliği

Pendik İş Güvenliği
12.10.2020
2.727

Pendik İş Güvenliği

Pendik İş Güvenliği bünyesinde barındırdığı uzman kadrosu ile birlikte iş güvenliği sektöründe uzun zamandır hizmet vermeye devam eden firmamızın müşteri memnuniyet oranı her zaman zirvededir. Buradan da anlayabileceğimiz gibi müşterilerinin tüm isteklerini eksiksiz yerine getiren firmamızla güvenle çalışabilirsiniz. Sizler de Pendik iş güvenliği alanında yaptırmak istediğiniz çalışmalar için bizlerle iletişime geçin.

Pendik iş güvenliği
Pendik iş güvenliği

Alanında profesyonel ve gerekli ekipmanlarla donatılmış çalışanlarımız işyerinizi ziyaret edip gerekli çalışmaları gerçekleştireceklerdir. Sizler de bu sayede artık çok daha güvenli ve sağlıklı bir işyerinin sahibi olabilirsiniz. Ayrıca yapılan çalışmalar tamamen devletin istediği kriterlere uygun olarak yapılmakta olup teftiş sırasında hiçbir eksiklik yaşatmayacaktır. Bu sayede teftişlerden tam uyumlu bir şekilde çıkıp herhangi bir ceza ile karşılaşmazsınız.

Pendik İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmeti

Ülkemizin en kalabalık şehri olan İstanbul’da her geçen gün artan istihdam ile birlikte iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerine olan ihtiyaç da artmaktadır. Pendik iş güvenliği şirketi hizmetleri veren firmamız tam da bu noktada müşterilerinin imdadına koşuyor. Uzman personel kadromuz ile işyerinize gelerek tüm iş sağlığı ve güvenliği adımlarını birer birer inceleyip raporlamaktayız.

Daha sonrasında bu raporda yer alan sorunları ve bu sorunların nasıl çözülebileceğine ilişkin detayları işverene iletiyoruz. Sizler de işveren olarak sizlere ilettiğimiz bu raporları daha detaylı bir şekilde inceleyebilir ve hemen sorunların çözülmesi adına çalışmalarınızı başlatabilirsiniz. Eğer yapılacak çalışmalar İSG personellerinin sorumluluğu altında ise personellerimiz bu konuda işyerlerine yardımcı olmaktadır. Sizler de bu sayede artık daha güvenli ve istikrarlı bir işyerine sahip olabilirsiniz.

Pendik iş sağlığı ve güvenliği hizmeti kapsamında çeşitli personellerimiz işyerlerinde görevlendirilebilmektedir. Bu personeller; iş güvenliği uzmanları, işyeri hekimleri ve diğer sağlık personelleridir. Sizler de işverenler olarak işyerinizin gerektirdiği şartlara göre çeşitli İSG personelleri konusunda firmamızdan destek talep edebilirsiniz. Bu kapsamda iş güvenliği uzmanı hizmeti, işyeri hekimi hizmeti ve diğer sağlık personeli hizmeti ile her zaman yardıma hazır olduğumuzu hatırlatalım.

Personellerimiz alanında uzman kişiler olup tüm yasal prosedürlere uygun olacak şekilde çalışmalar yürütmektedir. Bu sayede artık işyerleri ülkemizde çeşitli bakanlıkların zorunlu gördüğü tüm kriterlere uygun bir duruma gelebilirler. Tek yapmanız gereken firmamızla iletişime geçip almak istediğiniz hizmet türünü belirtmek olacaktır.

Pendik Risk Analizi

Tehlikeli ve daha tehlikeli kategorilerde yer alan işyerlerinde risk analizi yaptırmak ülkemizde birkaç yıl önce zorunlu hale getirildi. Buna sebep olarak ise zaman zaman denetim yapılıp daha güvenli işyerleri sağlanmasını gösterebiliriz. Pendik risk analizi hizmetimiz tam da bu doğrultuda olup işyerlerinin çok daha güvenli bir hale gelmesini sağlamaktadır. Sizler de işverenler olarak çalışan ve işyeri sağlığınız için risk analizi çalışmalarımızı talep edebilirsiniz. Yapılacak çalışmalarda riskli alanlar, ekipmanlar veya durumlar değerlendirilip raporlar halinde sunulacaktır. Bu sayede işyerinin eksikleri daha rahat görülebilecek olup bu doğrultuda daha hızlı geliştirmeler yapılabilir.

Pendik Risk Analizi
Pendik Risk Analizi

Pendik risk değerlendirme çalışmaları alanında sektörünün lideri konumunda olan firmamız bu zamana kadar yüzlerce işyerine hizmet vermiştir. Sizler de sektörde lider konumda olan firmamızdan risk analizi çalışması talep ederek işyerinizin eksik yönleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Pendik risk analizi çalışmaları bazı iş kollarında belirli dönemlerde yaptırılması zorunlu bir çalışma olup firmamız tarafından büyük bir titizlikle yürütülmektedir.

Yapılan tüm çalışmalarımızda hiçbir adımı atlamadığımız için tüm yasal şartlar da yerine getirilmekte. Sizler de işveren olarak işyerinizin yasal kurallara uygun bir hale gelmesi için bu çalışmayı yaptırabilirsiniz. Ayrıca çalışma ardından işyerindeki risk faktörleri daha rahat görülüp buna ilişkin çeşitli hazırlıklar da yapılabilir. Yapacağınız hazırlıklar sayesinde artık çalışanlarınız çok daha güvenli bir çalışma ortamına sahip olacaklardır. Bu durum da doğrudan onların performansına katkıda bulunabileceği için daha hızlı gelişen bir işyerinin sahibi olabilirsiniz.

Pendik İş Güvenliği Eğitimi

Pendik iş güvenliği eğitimi konusunda bir numarada olan firmamız uzun zamandır faaliyetlerine kesintisiz bir şekilde devam etmektedir. Pendik iş güvenliği eğitimi için de oldukça meşhur olan firmamız bu güne kadar yüzlerce adayı sertifika sahibi yapmış durumda. Sizler de hayallerinizi süsleyen mesleği yapabilmeniz için ihtiyacınız olan sertifikayı bizimle birlikte çok kolay bir şekilde alabilirsiniz. Ayrıca alanında uzman eğitmenler sayesinde eğitimlerin ardından çok daha bilgili ve donanımlı biri olarak ayrılmanız da mümkün olacaktır.

Pendik iş güvenliği sertifikası almak isteyen kişilerin uğrak noktası olan firmamızda hizmetler hız kesmeden devam ediyor. Şu ana kadar yüzlerce adayın sertifika sahibi olduğu firmamız için müşteri memnuniyeti ayrı bir öneme sahiptir. Bu konuda oldukça başarılı bir konumda olan iş güvenliği firmamızdan eğitim almak sizi ayrı bir konuma taşıyacaktır. Sizler de mesleki eğitim için bizi tercih edebilirsiniz.

Pendik İş Güvenliği Eğitimi
Pendik İş Güvenliği Eğitimi

Bunun dışında yüksekte çalışma eğitimi, ilkyardım eğitimi ve acil durum eğitimi de firmamızdan alabileceğiniz eğitimlerin başında gelmektedir. Bu eğitimlerden günümüze kadar yüzlerce kişi başarıyla mezun olup sertifikalarını ellerine aldılar. Sizler de işe girebilmek amacıyla bulundurmanız gereken sertifikaların sahibi olmak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Alanında uzman kadromuz ile birlikte sizlere gerekli tüm eğitimleri vermek amacıyla her zaman yanınızda olacağımızı hatırlatmak gerek.

Pendik Sağlık Raporu

Çalışabilmek adına sağlıklı olduğunu kanıtlamak amacıyla Pendik sağlık raporu ihtiyaçlarınızda firmamız her zaman yanınızdadır. Anlaşmalı hastanelerimiz sayesinde yapacağımız yönlendirmelerle birlikte tüm işlemleriniz oldukça kısa bir zaman diliminde hallolabilir. Sizler de tüm sağlık raporu işlemlerinizi işkenceye dönmeden kısa süre içerisinde halletmek için hemen bizimle iletişime geçin. Yapacağımız yönlendirmelerle birlikte tüm işlemlerinizi kısa sürede halletme fırsatı yakalayabilirsiniz.

Pendik Sağlık Raporu
Pendik Sağlık Raporu

Pendik işe giriş sağlık raporu almak isteyen kişilerin tek yapması gereken firmamızla iletişime geçmek olacaktır. Tarafımızca alınacak randevular sayesinde anlaşmalı hastaneler aracılığıyla sizler de Pendik işe giriş muayene formu ihtiyaçlarınızı zaman kaybetmeden karşılayabilirsiniz.

Pendik OSGB Hizmetleri

Pendik OSGB ihtiyacının büyük bir çoğunluğunu karşılayan firmamız bu güne kadar yüzlerce işletmeyle çeşitli ortaklıklar yürütmüştür. Alınan geri dönüşler de her zaman için oldukça olumlu olduğu için müşteri ağımızın sürekli arttığını söyleyebiliriz. İstanbul İş Güvenliği OSGB hizmetleri kapsamında firmamız tarafından oldukça geniş çalışmalar yapılabilmektedir.

Pendik Yangın Eğitimi
Pendik Yangın Eğitimi

Bunlardan bazıları ise; KKD tayini ve formu hazırlanması, tatbikat planlaması ve uygulaması ve patlamadan korunma dökümanı olarak sıralanabilir. Yapılacak tüm bu çalışmalar tamamen yasal çerçevelere uyumlu olup hiçbir sorun teşkil etmemektedir. Bunun aksine işyeri için birçok farklı avantajı bünyesinde barındıran bu çalışmaları yaptırmak amacıyla sizler de firmamızla çalışabilirsiniz.

Son zamanlarda artık işyerleri için olmazsa olmaz pendik OSGB hizmetleri; iş güvenliği talimatlarının hazırlanması ve iç yönetmelik hazırlanması olarak söylenebilir. Bunun dışında firmamız tarafından verilen bir diğer hizmet ise periyodik kontrol hizmeti olup birçok şirket tarafından en çok tercih edilenlerden birisidir. Bu hizmetimizin asıl amacı işyerinde bulunan alet, ekipman ve makinelerin düzenli olarak kontrol edilmesi olarak söylenebilir.

Pendik Yüksekte Çalışma
Pendik Yüksekte Çalışma

Kartal İş Güvenliği yazımızı da beğenebilirsiniz.

Tuzla İş Güvenliği yazımız da ilginizi çekebilir.

Bu sayede işyerlerinde bulunan çeşitli aletler paslanma veya performans düşüklüğü yaşamadan gerekli müdahaleleri yapabiliriz. Yapacağımız çalışmalar doğrultusunda gerekli müdahaleler yapıldığı için makinelerin kullanım ömrü de uzamaktadır. Bu sayede de işyerinin fazladan çıktı ile karşı karşıya kalmasının engellendiğini söylemek gerek.

Sizler de ihtiyacınız olan pendik iş güvenliği hizmetleri ve sertifikaların sahibi olmak için hemen bizden teklif alabilirsiniz.

Whatsapp
Hülya
Hülya
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Hemen Ara