tr

Şişli İş Güvenliği

Şişli İş Güvenliği
20.10.2020
1.614

Şişli İş Güvenliği

İstanbul’un ağır makine enstitüsü bakımından gelişmiş bölgelerinden biri olan Şişli iş güvenliği ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla firmamız birçok şirketle işbirliği yürütmektedir. Yaptığımız titiz ve detaylı çalışmalar sayesinde de müşterilerimizden sürekli olarak olumlu geri dönüşler aldığımızı söyleyebiliriz. Sizler de bolca referansı olan firmamızdan Şişli iş güvenliği kapsamında hizmet almak istiyorsanız hemen iletişime geçebilirsiniz.

Şişli iş güvenliği Alanında uzman ekibimiz sizlere gerekli görülen tüm konularda yardımcı olacaklardır. Anlaşma sağlanmasının ardından da işyerleriniz eskisine göre çok daha sağlıklı ve güvenli olabilir. Özellikle de yukarıda bahsettiğimiz gibi ağır makinelerin bulunduğu işyerleri için bu çalışmalar kritik bir öneme sahip durumda. Ayrıca tehlikeli kategorisinde de yer alabilen bu işyerlerinde iş güvenliği çalışmaları yaptırmak yasalarla da güvence altına alınmıştır.

Eğer sizler de herhangi bir teftiş durumunda sıkıntı yaşamak istemiyorsanız Şişli iş güvenliği firması ile iletişime geçerek bu kapsamda yardım talep edebilirsiniz. Alanında uzman çalışma arkadaşlarımız gerekli anlaşmaların sağlanmasının ardından işyerinizi en kısa süre içerisinde ziyarete gelerek çalışmalarına başlayacaktır.

Şişli iş güvenliği
Şişli iş güvenliği

Şişli İş Sağlığı ve Güvenliği

Şişli iş güvenliği Çalışma ortamlarının öncesine göre çok daha sağlıklı ve düzenli bir hale bürünebilmesi adına Şişli iş sağlığı ve güvenliği çalışmaları yaptırmak tavsiye edilir. Bu çalışmalar sayesinde işyerinizdeki eksiklikleri giderebilir ve öncesine göre çok daha rahat bir çalışma alanı oluşturabilirsiniz. Ayrıca buna bağlı olarak işyerinizdeki çalışanların performansı ve etkileri de artacaktır. Sizler de işverenler olarak doğrudan işyeri performansınızın artışına şahit olabilirsiniz.

Şişli iş sağlığı ve güvenliği hizmeti almakla yasal olarak yükümlü birçok işyeri bulunmaktadır. Söz konusu işyerlerinde bu çalışmaların yapılmadığının tespit edilmesi durumunda işverenleri ağır para cezaları bekleyebilir. Bu kapsamda uzun bir zamandır profesyonel olarak hizmet veren firmamız sayesinde sizler de işyerinizi yasal açıdan da güvenceye alabilirsiniz.

Özellikle de tehlikeli olarak adlandırılan ve onun üstü seviyelerdeki işyerlerinde bu çalışmalar devlet tarafından sürekli takip edilmektedir. Bu çalışmaların amacı ise işyerlerindeki kaza ve can kaybı vakalarını en aza indirmek olarak söylenebilir. Devlet de bu yüzden söz konusu işyerlerini sürekli olarak denetlemelere tabi tutar. İşverenler olarak işyerlerinizi bu denetimlerde sorunsuz olarak geçirmek için firmamızdan yardım talep edebilirsiniz. Biz de işyerinizi ziyarete gelip gerekli tüm düzenlemeleri sorunsuz bir şekilde tamamlayabiliriz.

Şişli iş güvenliği firması Şişli iş sağlığı ve güvenliği danışmanlık hizmetleri kapsamında; iş güvenliği uzmanı hizmeti, işyeri hekimi hizmeti ve diğer sağlık personeli hizmeti sunmaktadır. Bu alanda çalışan personellerimiz tamamen uzman olup işyerini geliştirmek için çalışmaya tam donanımlı olarak hazır durumdalar. Sizler de firmamızdan söz konusu hizmetleri alarak hem çalışan, hem de işyeri sağlığınızı güvence altına alabilirsiniz.

Şişli Risk Analizi

Şişli iş güvenliği şirketi tarafından bu zamana kadar yüzlerce şirket için Şişli risk analizi çalışmaları yapılmış olup tüm sorunlar giderilmiştir. Bu çalışma kapsamında işyerinde bulunan tüm makine, ekipman ve ortamlar incelemeye alınır. Yapılan incelemeler sonucunda da bulunan riskli durumlar daha detaylı olarak incelenerek bu riskin nasıl ortadan kaldırılacağı hakkında fikir yürütülür.

Uzmanlarımız tarafından tespit edilen durumlar ve onlara ait çözümler ise Şişli risk değerlendirme olarak adlandırılabilir. Gerekli ekipmanlarla desteklenerek yürütülen bu çalışmalar sayesinde işyeriniz eskisine göre çok daha az riskli olacaktır. Bu sayede çalışanlarınız da kendilerini çok daha güvende hissedip çalışma performanslarını arttırabilir. Kısacası işyerinin kalkınıp daha stabil bir şekilde çalışabilmesi adına gerekli olan bu çalışmalar için firmamız her zaman yanınızdadır.

Şişli Risk Analizi
Şişli Risk Analizi

Sizler de bu kapsamda profesyonel olarak hizmet almak istiyorsanız hemen bizimle irtibat kurabilirsiniz. Daha sonrasında işyerinize uygun tüm çalışmalar yerine getirilerek çok daha iyi bir konuma taşınabilir.

Şişli İş Güvenliği Eğitimi

İnsanların daha kolay iş bulabilmesi adına özellikle bazı sektörlerde Şişli iş güvenliği eğitimi almak oldukça kritik bir öneme sahiptir. Gerekli tüm bakanlık ve yetkili kuruluşlar tarafından aldığı izinler sayesinde bu kapsamda uzun bir süredir eğitim vermeye devam eden firmamız sektörünün lideri konumunda.

Sizler de bu sayede aklınızda hiçbir şüpheye yer bırakmadan firmamız aracılığıyla gerekli tüm belge ve sertifika ihtiyacını karşılayabilirsiniz. Ayrıca alacağınız eğitimler tamamen alanında uzman eğitmenler tarafından verileceği için eğitimler sonunda tamamen donanımlı olarak aramızdan ayrılmanız mümkündür. Bu sayede eğitimlerden sadece bir sertifika değil, günlük hayatta aktif olarak kullanabileceğiniz bilgiler kazanabilirsiniz.

Şişli İş Güvenliği Eğitimi
Şişli İş Güvenliği Eğitimi

Şişli iş güvenliği sertifikası ihtiyacı bulunan kişilere firmamız tarafından verilebilen bazı eğitimler; yüksekte çalışma eğitimi, acil durum eğitimi ve ilkyardım eğitimi olarak sıralanabilir. Bu gibi mesleki eğitim ihtiyaçlarınızı karşılamak amacıyla sizler de firmamıza başvurabilirsiniz. Gerekli başvurunuzun alınmasının ardından eğitimlerinize en kısa sürede başlanacağı için belgelerinizi de en kısa südre almanız mümkün olacaktır.

Daha sonrasında bu sertifikalar ve belgelerle birlikte ülkemizin dört bir yanında söz konusu sertifikaya ihtiyaç duyulan işyerlerinde çalışabilirsiniz. Sizler de hayallerinizi süsleyen mesleğe kavuşmak için OSGB İletişim sayfamızdan hemen bizimle irtibata geçin.

Şişli Sağlık Raporu

Tüm dünya genelinde artık sağlığımıza daha dikkatli olmamız gereken dönemlerden geçilirken birçok şirket çalışanlarının sağlığından emin olabilmek adına onlardan çeşitli belgeler talep etmektedir. Şişli işe giriş sağlık raporu hizmetimiz kapsamında bizler tam da bu noktada adayların yardımcısı oluyoruz.

Anlaşmalı sağlık kuruluşlarımız sayesinde artık sizler de hastanelerde uzun süren kuyruk bekleme çilesine bir son verebilirsiniz. Tüm bu avantajların sahibi olmak için tek yapmanız gereken şey ise bize müracaat etmektir. Bu sayede anlaşmalı firmalarımıza yönlendirmeniz yapılır ve uzun saatler boyunca sırada beklemeden zamanında hastanelere giderek tüm sağlık raporu ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Şişli Sağlık Raporu
Şişli Sağlık Raporu

Şişli işe giriş muayene formu hizmetimizden bu zamana kadar yüzlerce kişi faydalanmış olup, talepler her geçen gün artmaktadır. Özellikle de hastanelerin yoğun olduğu şu günlerde sizler de uzun süreler boyunca sırada beklememek için bu hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Bu sayede de tüm raporlarınızı erkenden teslim edip işinize giriş yapmanın rahatına varmanız mümkün olacaktır.

Şişli OSGB

KKD tayini ve formu hazırlanması gibi birçok Şişli OSGB hizmetleri için şirketlerin bir numaralı tercihi olan firmamız bu kapsamda alanının lideridir. Sizler de işverenler olarak işyerinizim tüm yasal zorunluluklara uygun bir hale bürünmesini istiyorsanız hemen firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Alanında uzman ekibimiz gerekli taleplerin alınmasının ardından en kısa sürede işyerinizi ziyarete gelerek çalışmalarını icra edebilirler.

Şişli Yangın Eğitimi
Şişli Yangın Eğitimi

Ülkemizde OSGB hizmetleri özellikle tehlikeli kategorilerinde bulunan işyerlerinde zorunlu olup, bu kapsamda alınması gereken birçok hizmet türü bulunmaktadır. Bu hizmetlerden bazıları ise iç yönetmelik hazırlanması, ortam ölçümleri hizmetleri, periyodik kontrol hizmeti ve patlamadan korunma dökümanı olarak sıralanabilir.

Tüm bu OSGB hizmetleri Şişli İş Güvenliği firmamız tarafından büyük bir titizlikle yürütülmektedir. Bu sayede de işveren olarak aklınızda hiçbir soru işareti olmadan ve gönül rahatlığıyla bu kapsamdaki işleriniz için bizi tercih edebilirsiniz. Firmamız tarafından yukarıdaki hizmetlerin dışında verilen bir diğer hizmet ise tatbikat planlaması ve uygulaması hizmetimizdir. Bu hizmet sayesinde sizler de işyerinizdeki çalışanların olası bir tehlike durumunda kendilerini en kısa yoldan güvene almalarını sağlayabilirsiniz.

Şişli Yüksekte Çalışma Eğitimi
Şişli Yüksekte Çalışma Eğitimi

Beşiktaş İş Güvenliği yazımızı da beğenebilirsiniz.

Gaziosmanpaşa İş Güvenliği yazımız da ilginizi çekebilir.

Ayrıca iş güvenliği talimatlarının hazırlanması hizmetimiz de bu kapsamda oldukça yararlıdır. Tüm bu hizmetleri almak için tek yapmanız gereken ise hemen bizimle iletişime geçmek yada iş güvenliği ücretleri için teklif almaktır.

Whatsapp
Hülya
Hülya
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Call Now ButtonHemen Ara