tr

Ekranlı Araçlarla Çalışma Eğitimi

Ekranlı Araçlarla Çalışma Eğitimi
05.11.2020
1.492

Ekranlı Araçlarla Çalışma Eğitimi

Gelişen teknolojiler ile birlikte işyerlerinde birçok ekranlı makineler ve araçlar çok daha aktif olarak kullanılmaya başlanmıştır. Ancak bu ekranlı araçlarla çalışmadan önce personellerin bilmesi ve dikkat etmesi gereken birçok husus bulunmaktadır. Sizler de firmamızdan ekranlı araçlarla çalışma eğitimi alarak işyerinizde çok daha verimli bir performans sergileyebilirsiniz. Ayrıca alacağınız dersler sayesinde bu araçlarla çalışırken kendinize veya araca hasar verebilme riskiniz de en aza inecektir.

Yüksek teknolojili donanımlarda elektronik birçok gelişmiş sistem bulunduğu için personelin buna uyum sağlayabilmesi ve dikkatli olması gerekir. Sizler de firmamızla iletişime geçerek ekranlı araçlarla çalışma eğitimi almak istediğinizi dile getirebilirsiniz. Talebinizin alınmasının ardından da iş güvenliği eğitimi sürecine girilecektir. Gerekli dersleri görmenizin ardından da sertifikanızı alabilmeniz için sınava girmeniz gerekmekte.

İnternet üzerinden yapılan bu sınava mobil cihaz veya bilgisayarınız üzerinden katılabilirsiniz. Belirlenen puanı geçmeniz durumunda da sertifika almaya hak kazanmış olursunuz. Bakanlık tarafından belirlenen sınav puanını tutturamayan adaylar ise diğer günlerdeki sınava katılabilirler.

Ekranlı Araçlarla Çalışma Eğitimi
Ekranlı Araçlarla Çalışma Eğitimi

Ekranlı Araçlarla Çalışma Eğitimi Nasıl Alınır?

Zorunlu iş güvenliği eğitimi kapsamında ekranlı araçlarla çalışma eğitimi almak için bakanlıkça izinlerle donatılmış bir kuruma başvurmanız gerekir. Bu kurum sizlere gerekli kayıt işlemini yaparak dersleri vermekle yükümlüdür. Sizler de söz konusu eğitimi almak istiyorsanız firmamıza başvurabilirsiniz. Ayrıca şuanda adayları online eğitim avantajı da firmamız bünyesinde beklemektedir.

Bu eğitim türünde dersler tamamen internet üzerinde videolu olarak izlenebilir. Sizler de telefon, tablet veya bilgisayarlarınız üzerinden kolayca eğitim videolarını izleyebilir ve bu şekilde derslerinizi alabilirsiniz. Ayrıca bu tür eğitimler yüz yüze eğitime göre hiçbir dezavantaja da sahip değildir. Sizler de bu sayede alacağınız sertifikaları tüm ülke genelinde rahatlıkla kullanma avantajını elinizde bulundurabilirsiniz.

İş güvenliği sertifikası almak isteyen yüzlerce adaya bu zamana kadar başarılı bir hizmet veren firmamızın müşteri memnuniyeti her zaman zirvededir. Sizler de firmamızla iletişime geçerek ekranlı araçlarla çalışma eğitimi için kaydınızı hemen yaptırabilirsiniz. Alanında profesyonel eğitmenlerle verilen eğitim sonrasında tüm konular hakkında detaylı bilgi sahibi olmanız artık hayal değildir.

Whatsapp
Hülya
Hülya
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Call Now ButtonHemen Ara