tr

Fatih İş Güvenliği

Fatih İş Güvenliği
20.10.2020
1.545

Fatih İş Güvenliği

Ülkemizde son dönemlerde iş alanlarında artan teknolojik alet sayıları ile birlikte çeşitli önlemlerin alınması daha önemli bir hal kazanmıştır. Fatih iş güvenliği kapsamında firmamız tarafından yürütülen çalışmaların tam da bu kapsamda olduğunu söyleyebiliriz. Yapmış olduğumuz tüm çalışmaların ortak amacı çalışanlar için çok daha sağlıklı ve güvenli bir çalışma ortamı sağlamaktır.

Ayrıca fatih iş güvenliği ile ortamlardaki riskler ve diğer faktörler de analiz edilerek en kararlı haline büründürülebilir. Sizler de işverenler olarak çalışanlarınıza çok daha sağlıklı ve güvenli işyerleri sağlamak amacıyla bizlere ulaşabilirsiniz. Fatih iş güvenliği alanında uzun bir zamandır çalışmanın verdiği deneyimle profesyonelleşen ekibimizle tüm konularda yardımcı olabiliriz. Özellikle de tehlikeli işyerlerinde bu çalışmaların yapılması artık bakanlıklar tarafından zorunlu tutulmaktadır.

Bu çalışmaları yaptırmayan işyerlerinin tespit edilmesi durumunda ise onları ağır para cezalarının beklediğini söyleyebiliriz. İşverenler olarak bu tarz bir durum yaşamamak adına sizler de firmamızla iletişime geçerek iş güvenliği çalışmalarınızı başlatabilirsiniz.

Fatih iş güvenliği
Fatih iş güvenliği

Fatih İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmeti

Şirketler için Fatih iş sağlığı ve güvenliği hizmeti vermeye uzun bir zamandır devam eden firmamız bu sektörde oldukça iddialı bir konumdadır. Bu kapsamda şirketlere iş güvenliği uzmanı hizmeti ve işyeri hekimi hizmeti gibi çeşitli hizmetler verilebiliyor. Ayrıca diğer sağlık personeli hizmeti de özellikle çok sayıda çalışanı bulunan işyerleri için önerilmektedir. Sizler de işyerleriniz için Fatih iş güvenliği danışmanlık hizmetleri alacak bir firma arıyorsanız bize ulaşabilirsiniz. Alanında uzman kadromuz ile sizlere yardımcı olmak için her zaman hazırız.

Firmamızın şirketler için en çok sağladığı hizmetlerden birisi fatih iş güvenliği hizmetidir. Bu hizmet kapsamında çalışan iş güvenliği uzmanlarının şirkete birçok faydası bulunuyor. Sayacağımız faydaların başında ise şüphesiz ki iş düzeninin sağlanması gelmektedir. Bunun dışında işyerinde olası bir aksilik çıkmaması için önlem almak da iş güvenliği uzmanlarının sorumluluğu altında.

Bu yüzden de uzmanların tüm çalışmaları titiz ve dikkatli bir şekilde yapmaları önemlidir. İşverenlere de bu noktada düzgün bir iş sağlığı ve güvenliği firması ile çalışmak düşüyor. Sizler de işyerinizdeki eksikliklerin giderilmesi için profesyonel bir hizmet almak istiyorsanız doğrudan bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Talebinizin alınmasının ardından gerekli bilgilendirmeler yapılarak çalışma arkadaşlarımız en kısa sürede işyerinizi ziyaret etmek üzere yola çıkacaklardır. Sizler de yapılacak çalışmaların ardından çok daha güvenli bir işyerinin sahibi konumuna gelebilirsiniz.

Fatih Risk Analizi

Risk analizi çalışmalarına olan ihtiyaç gelişen teknolojik aletler ve geniş ekipmanlarla birlikte her geçen gün artmaktadır. Bu doğrultuda uzun bir zamandır hizmet vermeye devam eden firmamızdan şirketler yararlanabilir. Yapılacak çalışmaların amacı ise işyerlerindeki eksiklikler hakkında bilgi sahibi olmaktır.

Alanında uzman iş güvenliği ekibimiz işyerlerinde bu tarz eksiklikleri bulur ve raporlar halinde işverene sunarlar. Ayrıca bulunan risklerin nasıl çözüme kavuşturulacağı da yine uzmanlarımızın sorumluluğu altındadır. Bu kapsamda işverenle birlikte ortak çalışma yürüterek işyerinin eskisine göre çok daha düzenli ve güvenli bir hale bürünmesi sağlanabilir. Sizler de işverenler olarak işyerinizin eskisine göre çok daha stabil bir hale kavuşmasını istiyorsanız bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Fatih Risk Analizi
Fatih Risk Analizi

Fatih risk değerlendirme çalışmaları günümüzde birçok firma için zorunlu tutulmaktadır. T.C. Aile, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından belirlenen kurallar çerçevesinde tehlikeli kategorisinde bulunan işyerleri buna iyi bir örnek olarak söylenebilir. Bu işyerlerinde risk değerlendirme çalışmalarının yapılması zorunlu olup, büyük bir öneme de sahiptir. Çünkü bu tarz işyerlerinde insan hayatını tehlikeye sokabilecek makine ve ekipmanlar bulunabilir.

Uzmanlar tarafından bu ekipmanlar ve makinelerin durumu incelenerek kaza riski en aza indirgenmelidir. Aksi bir taktirde çeşitli iş kazaları ve yaralanmalar yaşanma ihtimali olduğunun altını çizmek gerek. Sizler de tüm bunları önlemek için işverenler olarak risk analizi çalışmalarınızı yaptırmalısınız. Bu doğrultuda da profesyonel bir yardım için bizi tercih edebilirsiniz.

Fatih İş Güvenliği Eğitimi

Fatih iş güvenliği eğitimi için tamamen alanında uzman isimlerle dolu bir eğitmen kadrosuna sahip olan firmamız bu kapsamda uzun zamandır faaliyetlerine devam etmektedir. Bu zamana kadar binlerce kişiyi çeşitli sertifikalarla donattık ve donatmaya da devam ediyoruz. Sizler de hayallerinizi süsleyen mesleğe adım atabilmek adına bir sertifikaya ihtiyaç duyuyorsanız firmamızla iletişime geçerek kaydınızı oluşturabilirsiniz. Daha sonrasında ise kısa süre içerisinde Fatih iş güvenliği sertifikası almanız mümkün olacaktır.

Fatih İş Güvenliği Eğitimi
Fatih İş Güvenliği Eğitimi

Bünyesinde ilkyardım eğitimi, yüksekte çalışma eğitimi ve acil durum eğitimi gibi çeşitli mesleki eğitim dalları bulunduran firmamız hizmetlerine kesintisiz bir şekilde devam ediyor. Sizler de işe girebilmek adına ihtiyaç duyduğunuz tüm belge ve sertifikalar için bize müracaat edebilirsiniz. Alanında uzman eğitmen kadromuz sizlere en kısa sürede gerekli eğitimleri vererek sınav için hazırlayacaklardır. Eğitimlerde tüm gerekli bilgileri edindiğiniz için de sınavları kolayca atlatabilirsiniz.

Fatih Sağlık Raporu

Günümüzde birçok şirket çalışanlarını işe almak için ve sağlıklarının iyi olduğundan emin olmak adına çeşitli sağlık raporları talep etmektedir. Bazen hastane sıralarından kaynaklı olarak oldukça uzayabilen bu işlemler gerçekten de can sıkıcı bir hale bürünebiliyor. Tam da bu noktada bireylerin yardımına koşan firmamız Fatih sağlık raporu almak isteyenlerin yardımına koşmaktadır.

Fatih işe giriş sağlık raporu almak isteyen bireyler için anlaşmalı noktalarımız üzerinden yardımcı olmaya devam ediyoruz. Bu sayede kişiler uzun hastane kuyrukları beklemek zorunda kalmadan saatinde giderek kısa sürede işlemlerini tamamlama fırsatı bulabilirler. Ayrıca anlaşmalı noktalarımız tam donanımlı hastaneler oldukları için tüm Fatih işe giriş muayene formu ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Fatih Sağlık Raporu
Fatih Sağlık Raporu

Bu sayede başka bir hastaneye tekrardan benzer işlemleri yaptırmak için gitmek zorunda kalmamış olursunuz. Sizlere en kısa sürede tüm sağlık raporlarınızı alabileceğinizi vaat eden firmamızla çalışmak sizlere büyük avantaj sağlayacaktır. Bu yüzden hemen firmamız ile iletişime geçerek yardım talebinde bulunabilir veya OSGB Ücreti için teklif alabilirsiniz.

Fatih OSGB

Fatih OSGB hizmetleri sektöründe aktif olarak faaliyetlerine devam eden firmamız bu zamana kadar yüzlerce şirkete hizmet götürmüştür. Halen birçok şirketin OSGB ihtiyaçlarını karşılamaya da devam ettiğimizin altını çizebiliriz. Bu yüzden sektörden kazandığı deneyimi faaliyetlerine yansıtan firmamızla çalışmak sizlere büyük bir avantaj katacaktır. Öncelikle yapılacak çalışmalar tamamen titiz ve profesyonel olarak yapıldığı için yasal açıdan tüm zorunlulukları kapsar. Bu sayede de herhangi bir teftiş durumunda gerekli raporları göstererek çalışmaları yaptırdığınızı kanıtlayabilirsiniz.

Fatih Yangın Eğitimi
Fatih Yangın Eğitimi

Firmamız tarafından Fatih OSGB hizmetleri kapsamında yapılan bazı çalışmalar aşağıdaki gibidir:

  • KKD Tayini ve formu hazırlanması
  • Tatbikat planlaması ve uygulaması
  • İş güvenliği talimatlarının oluşturulması
  • İç yönetmelik hazırlanması
  • Ortam ölçümleri hizmetleri
  • Patlamadan korunma dökümanı hazırlanması
  • Periyodik kontrol hizmeti

Yukarıda sayılan çalışmalar başta olmak üzere Fatih OSGB hizmetleri kapsamında şirketlerin yardımına koşan firmamız müşteri memnuniyetine özen göstermektedir. Bu sayede de alanında lider olmayı başaran firmamızın gücünü çalışanlarından aldığını söyleyebiliriz. Alanında uzman kadromuz sayesinde sizler de yapılan çalışmaların ardından çok daha sağlıklı ve güvenli bir işyerinin sahibi olabilirsiniz.

Fatih Yüksekte Çalışma Eğitimi
Fatih Yüksekte Çalışma Eğitimi

Güngören İş Güvenliği yazımızı da beğenebilirsiniz.

Beşiktaş İş Güvenliği yazımız da ilginizi çekebilir.

Ayrıca yapılan tüm çalışmalar tamamen yasal çerçevelere uygun olarak yapılmaktadır. Bu sayede teftiş memurlarının işyerinizde hiçbir eksiklik bulamayacakları için herhangi bir cezai işlem uygulanmasından da kurtulabilirsiniz.

Whatsapp
Hülya
Hülya
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Hemen Ara