tr

Güngören İş Güvenliği

Güngören İş Güvenliği
20.10.2020
1.331

Güngören İş Güvenliği

Güngören bölgesindeki artan iş yoğunluğuyla beraber güngören iş güvenliği ihtiyacını firmamız üstlenmektedir. Bu doğrultuda uzun bir zamandır faaliyetlerine devam eden firmamız sayesinde sizler de işveren olarak profesyonel kişilerle çalışmanın rahatlığına varabilirsiniz. Yapacağımız tüm iş güvenliği çalışmaları tamamen yasal çerçevelere uyumlu olup büyük bir hassasiyet gösterilmektedir.

Her müşterimizin işyerini tıpkı kendi işyerimizmiş gibi özenle inceleyip bu doğrultuda çalışmalar yapmaktayız. Bu sayede de her müşterimizden oldukça olumlu geri dönüşler aldığımızı söyleyebiliriz. Yaptığımız detaylı çalışmalar sayesinde sektördeki saygınlığımız da her geçen gün artmaktadır. Sizler de işyerinizi gerçekten işi bilen birilerine emanet etmek istiyorsanız bizlerle çalışabilirsiniz.

Güngören iş güvenliği
Güngören iş güvenliği

Güngören iş güvenliği çalışmalarına ilişkin talebinizin alınmasının ardından çalışma arkadaşlarımız size en kısa sürede ulaşırlar. Bunun ardından da iş güvenliği uzmanı arkadaşlarımız sizleri işyerinizde ziyaret ederek çalışmalara başlayacaktır.

Güngören İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmeti

Anlaşmalı olduğu şirketlere Güngören iş sağlığı ve güvenliği hizmetleri kapsamında çeşitli çalışmalar yapan firmamız alanında oldukça saygın bir noktada bulunuyor. Bu doğrultuda yapılan çalışmalar şirketler için büyük öneme sahip oldukları için kesinlikle hafife alınmamalıdır. Ayrıca günümüzde birçok şirkette bakanlıklar tarafından iş sağlığı ve güvenliği çalışanları bulundurulması zorunlu tutulmuştur. Aksi durumda ise herhangi bir durumda işverenleri ağır para cezaları beklemediğini hatırlatmak gerek.

Bu yüzden de gerekli koşulları sağlayan işyeri sahiplerinin bu çalışmaları yaptırması oldukça önemlidir. Sizler de işyerinizde Güngören iş güvenliği danışmanlık hizmetleri alacak bir firma arıyorsanız hemen bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Alanında uzman çalışma arkadaşlarımız sayesinde sizler de tüm bu hizmetlerden faydalanma fırsatını yakalayın.

Güngören Risk Analizi

Şirketlerin çalışma ortamlarındaki tüm riskli ortamları veya durumları ortaya çıkartabilmeleri adına Güngören risk analizi çalışmaları oldukça önemlidir. Ayrıca yapılan bu çalışmalar sonucunda çeşitli raporlar işverene teslim edildiği için herhangi bir teftiş durumunda kanıt olarak gösterebilirsiniz. Bu sayede yaptırdığınız çalışmaların kanıtı olarak raporlar sizleri güvenceye alacaktır.

Ancak Güngören risk değerlendirme çalışmaları oldukça hassas bir konu olduğu için profesyonel ellere teslim edilmelidir. Bu doğrultuda uzun bir süredir faaliyetlerine devam eden firmamız sayesinde sizler de tüm risk analizi çalışmalarınızı gönül rahatlığıyla bizlere teslim edebilirsiniz. Alanında uzman ekip arkadaşlarımız sayesinde de hiçbir adım atlanmadan işyerinizdeki tüm risk oluşturabilecek durumlar tespit edilecektir.

Güngören Risk Analizi
Güngören Risk Analizi

Güngören risk analizi çalışmaları toplamda iki farklı parçadan oluşmaktadır. İlk parçada çalışma ortamlarındaki riskli durumlar tespit edilirken, ikinci parçada ise tespit edilen durumlar değerlendirmeye alınır. Yapılan değerlendirmelerin sonucunda da bu risklerin nasıl çözüleceği açıklanmalıdır.

Ayrıca tüm bu çalışmaların ardından riskli durumun öncesi ve sonrası olacak şekilde yazılı veya resimli olarak raporlarda rapor edilmesi önemli bir durum diyebiliriz. Sizler de tüm bu aşamaları eksiksiz olarak yerine getirecek bir çalışma arkadaşı arıyorsanız bizlerle irtibata geçebilirsiniz. Alanında uzman ekip arkadaşlarımız sizlere tüm bu konularda yardımcı olacaklardır.

Güngören İş Güvenliği Eğitimi

Günümüzde bazı işletme veya büyük şirketler işe alacak çalışanları seçmek için onlarda bir takım sertifika ve belgeler aramaktadır. Yıllardır bu alanda hizmet veren firmamız da Güngören iş güvenliği eğitimi sayesinde sizlere bu fırsatı tanıyor. Bu doğrultuda firmamızdan alabileceğiniz hizmetlerden bazıları; yüksekte çalışma eğitimi, ilkyardım eğitimi ve acil durum eğitimi gibi çeşitli dallara ayrılmış durumda.

Sizler de hayallerinizi süsleyen mesleğe girebilmek adına almanız gereken sertifikaları bizim sayemizde en kısa sürede alabilirsiniz. Ayrıca firmamız bakanlıklar tarafından gerekli görülen tüm izinlere de sahip olduğu için alacağınız belgeleri tüm Türkiye’de kullanmanız mümkündür.

Güngören İş Güvenliği Eğitimi
Güngören İş Güvenliği Eğitimi

Güngören iş güvenliği sertifikası almak isteyen adayları başarı ile sertifika sahibi yapmaya devam eden firmamız bu zaman kadar yüzlerce adayla iş birliği içerisine girmiştir. Kısacası yüzlerce adayın şuanda bizlerden aldıkları belgeler sayesinde hayallerindeki işte çalışabildiklerini söylemek gerek.

Sizler de işe girebilmek için görmeniz gereken mesleki eğitim veya eğitimler için hemen bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Sektörde deneyimli eğitmen kadromuz sayesinde bu sertifikaları en kısa sürede almanız mümkün olacaktır. Ayrıca alacağınız eğitimler tam donanımlı olacağı için sınavları da başarı ile geçebilirsiniz.

Güngören Sağlık Raporu

Sağlık durumlarına işyerlerinde pandemi süreciyle birlikte çok daha hassas davranıldığı için işe yeni girecek kişilerden bir takım sağlık raporu talep edilebiliyor. Bu doğrultuda hizmet vermeye devam eden firmamız da anlaşmalı sağlık kuruluşları aracılığıyla adayların ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Ayrıca firmamız tarafından hastanelere yönlendirilmeniz durumunda anlaşmalarımız sayesinde tüm işlemlerinizi daha kısa sürede tamamlayabilirsiniz.

Bu sayede artık eskiden olduğu gibi hastanede saatlerce sıra beklemekten de kurtulmanız mümkün olacaktır. Ayrıca sağlık için riskli günlerden geçtiğimiz şu zamanlarda hastane sıralarında beklemek tehlikeli olacağı için en iyi yöntemin bu olduğunu söyleyebiliriz. Sizler de hastanelerdeki sağlık raporu işlerinizi en kısa südre bitirmek için firmamızdan yardım talep edebilirsiniz.

Gaziosmanpaşa Sağlık Raporu
Güngören Sağlık Raporu

Güngören işe giriş muayene formu için talep her geçen gün artarken firmamız tüm bu taleplere yardımcı olmaktadır. Anlaşmalı sağlık kuruluşlarımız sayesinde sizler de hastanelerde uzun kuyruklar bekleme çilesinden kendinizi kurtarabilirsiniz.

Bu sayede tüm gün size kalacağı için günün geri kalanında da diğer işlerinizi halletmeniz mümkün olacaktır. Tüm bu avantajlar için yapmanız gereken tek şey ise bizimle irtibata geçmek. Bu sayede çalışma arkadaşlarımız sizleri en yakın hastaneye yönlendireceklerdir.

Güngören OSGB

Uzun bir zamandır Güngören OSGB hizmetleri veren firmamız bu hizmetlerinde alanında uzman ekip arkadaşlarımızın gücünden yararlanmaktadır. Bu zamana kadar bizden hizmet alan hiçbir firmanın olumsuz geri dönüş yapmadığını da belirtmek gerek. Sizler de alanında uzman kişilerden hizmet alıp kendinizi güvene almak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu doğrultuda vermiş olduğumuz profesyonel hizmetlerden bazıları ise iş güvenliği talimatlarının hazırlanması ve iç yönetmelik hazırlanması gibi ilk yapılması gereken işlerdir. Söz konusu hizmetleri günümüzdeki yasalar nedeniyle birçok işyerinin alması zorunlu duruma getirilmiştir. Ayrıca söz konusu hizmetleri almayı reddeden işyeri sahipleri ise büyük para cezalarına çarptırılabilmekteler. Bu yüzden işverenler olarak alanında uzman bir OSGB firmasından yardım talep etmeniz en sağlıklısı olacaktır.

Güngören Yangın Eğitimi
Güngören Yangın Eğitimi

KKD tayini ve formu hazırlanması gibi oldukça dikkat edilmesi gereken birçok işi üstlenen Güngören OSGB hizmetleri firmamız bu hizmetleri oldukça kısa bir sürede verebilmektedir. Sizler de bu sayede işyerlerinizi en kısa sürede yasal açıdan tam donanımlı bir hale getirebilirsiniz. Ayrıca yapılan tüm çalışmaların ortak amacı daha sağlıklı ve güvenli bir işyeri oluşturmak olacağı için durum çalışanlarınızın da lehine olacaktır.

Bu sayede doğrudan çalışan performansınızın artacağını düşünebilirsiniz. Tüm bu söz konusu avantajların sahibi olmak için çalışmalara hemen başlanmasını istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Güngören iş güvenliği firması OSGB çalışmaları kapsamında aşağıdaki hizmetler için de aktif rol oynamaktadır. Bu hizmetlerden bazıları:

  • Tatbikat planlaması ve hazırlanması
  • Ortam ölçümleri hizmetleri
  • Periyodik kontrol hizmeti
  • Patlamadan korunma dökümanı
Güngören Yüksekte Çalışma Eğitimi
Güngören Yüksekte Çalışma Eğitimi

Gaziosmanpaşa İş Güvenliği yazımızı da beğenebilirsiniz.

Fatih İş Güvenliği yazımız da ilginizi çekebilir.

Yukarıda saymış olduğumuz hizmetler paragraf içerisinde sayılanlardan tamamen farklı çalışmalar olup firmamız tarafından profesyonel olarak verilmektedir. İşverenlerin gözdesi olan firmamızdan sizler de Güngören iş güvenliği çalışması almak için acele edin. Tek yapmanız gereken ise hemen bizimle irtibata geçmek olacaktır.

Whatsapp
Hülya
Hülya
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Call Now ButtonHemen Ara