tr

Topraklama Ölçümü

Topraklama Ölçümü
28.12.2020
2.084

Topraklama Ölçümü

Firmamız tarafından periyodik test ve kontrol hizmeti altında verilen topraklama ölçümü günümüzde birçok işyeri için önem arz etmektedir. Ölçüm yapılmayan yerlerde ise gerekli elektrik sorunları fark edilemeyeceği için büyük sorunlar ortaya çıkabilir. Bu yüzden işyeri sahibi olarak sizler de firmamızdan topraklama ölçümü hizmeti alarak işyerinizin güvende olduğundan emin olabilirsiniz. Sizden gerekli taleplerin alınmasının ardından çalışma arkadaşlarımız işyerinizi en kısa sürede ziyaret ederek çalışmalara başlayacaktır.

Topraklama Raporu
Topraklama Raporu

Topraklama Ölçümü Nedir?

Elektrik periyodik kontrol açısından oldukça önemli bir hizmet alanıdır. Topraklama raporu da işyerindeki elektrik aksamlarına gerekli topraklama çalışmasının yapılıp yapılmadığını inceleyen bir hizmettir. Bu sayede elektrik kaçakları veya benzeri sorunları işyeri için sorun olabilecek durumlarla karşılaşılma ihtimali yok olabilir. Çalışmanın ardından tarafınıza ölçüm raporu teslim edilerek tüm verileri görmenizin de önü açılmış olacaktır.

Topraklama ölçümü özellikle de yüksek elektrik isteyen makinelerin çalıştığı işyerleri için olmazsa olmaz bir hizmettir diyebiliriz. Sizler de işverenler olarak topraklama elektrik ölçümü hizmetini firmamızdan alarak kendinizi ve işyerinizi güvene alabilirsiniz. Bakanlık tarafından gerekli tüm izinleri alan firmamız bu alanda uzun zamandır çalışmalarına sorunsuz bir şekilde devam etmektedir. Bu sayede sizler de profesyonel ve eksiksiz bir hizmet aldığınızdan emin olabilirsiniz.

Topraklama Ölçümü

Topraklama Ölçümü Neden Yapılmalı?

Günümüzde elektrik ile çalışan alet sayısı işyerlerinde gün geçtikçe daha da arttığı için elektrik yükü de bu oranda artmaktadır. Ancak doğru bir topraklama raporu çalışmasının yapılmadığı işyerlerinde bu ağır elektrik yükü büyük sorunları da beraberinde getirebilir. Örneğin elektrik kaçaklarından doğabilecek yangın gibi büyük sorunlarla başa çıkılabilmesi adına elektrik ölçümü oldukça önemlidir. Sizler de işyeriniz için elektrik ölçüm hizmeti alarak işyerinizin güvende olduğundan emin olabilirsiniz.

İşyerinde elektriğe bağlı tüm cihazların değişken elektrik akımları bulunmaktadır. Bu akımların kontrol altında tutulmaması gibi durumda ise işyerini büyük sorunların beklediğini söyleyebiliriz. Özellikle de çalışanların elektrik kaçaklarından zarar görmemesi adına topraklama yapılması oldukça önemlidir. Bu sayede ciddi sağlık sorunlarının işyerinizde yaşanmasının önüne geçebilirsiniz. Sizler de hemen işyeriniz için topraklama ölçümü hizmeti almak için firmamızla irtibata geçin.

Whatsapp
Hülya
Hülya
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Hemen Ara