tr

Kartal İş Güvenliği

Kartal İş Güvenliği
12.10.2020
2.386

Kartal İş Güvenliği

Son yıllarda çeşitli fabrika ve işletmelerin açılmasıyla birlikte büyük bir ivme kazanan Kartal bölgesi istihdama da yarar sağlamaktadır. Artan işletme ve fabrika sayısı ile birlikte de Kartal iş güvenliği ihtiyaçlarının doğmaya başladığını söylemek mümkün. Tam da bu konuda uzun zamandır aktif bir şekilde hizmet veren firmamız aracılığıyla sizler de kartal iş güvenliği konusunda çeşitli hizmetler alabilirsiniz.

Alanında uzman kadromuz ile her zaman sizlerin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla hazırız. Yapacağımız çalışmalar sayesinde artık sizler de yasala zorunluluklara uyan ve çalışanların sağlığı açısından güvenli bir işyerinin sahibi olabilirsiniz. Çalışma yapılmadığı durumlarda ise teftiş memurları bu konuyu fark ederse işyerini ağır cezalara çarptırabilirler. Bunun için de işverenler tarafından iş güvenliği çalışmalarının eksiksiz bir şekilde yaptırmaları tavsiye edilir.

Kartal iş güvenliği
Kartal iş güvenliği

Kartal İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmeti

Kartal iş sağlığı ve güvenliği hizmeti konusunda eksiksiz bir şekilde çalışmalarına devam eden firmamız birbirinden büyük işlere imza atmıştır. Sektörde bulunmanın verdiği eşsiz deneyimle birlikte profesyonel olarak Kartal iş güvenliği danışmanlık hizmetleri almak amacıyla sizler de bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bu alanda vermiş olduğumuz eğitimlerden bazıları ise; kartal iş güvenliği uzmanı hizmeti ve işyeri hekimi hizmeti olarak söylenebilir.

Bunun dışında firmamızın diğer sağlık personeli hizmeti de aktif bir şekilde faaliyetlerine devam etmekte. Kısacası her türlü büyüklükte olan işyeri için kartal iş sağlığı ve güvenliği hizmeti verebildiğimizi söyleyebiliriz. Bu sayede sizler de işveren olarak içinizde herhangi bir soru işareti kalmadan işletmenizi bizlere emanet edebilirsiniz. Alanında profesyonel ekibimiz tüm çalışmaları yasal konulara uyumlu bir halde yerine getirerek teslim edecektir. Size de çok daha güvenli ve sağlıklı bir işyerinde işinizi büyütmeye devam etmek kalır.

Kartal Risk Analizi

Artan iş alanları ile birlikte Kartal risk analizi konusu büyük bir önem kazanmaya başlamıştır. Özellikle de yüksek kapasiteye sahip işyerleri için bu çalışmaların büyük bir kurtarıcı olduğunu söylemek gerek. Yapılan çalışmalar sayesinde işyerleri olası risklerden kendini arındırabilir veya bu riski en aza indirebilirler. Bu durumda da maddi ve manevi olarak zarar yaşanması durumu ortadan kalkacaktır.

Sizler de işveren olarak çok daha güvenlikli ve sağlıklı bir işyeri için risk analizi yaptırmalısınız. Kartal risk değerlendirme çalışmalarımız sayesinde sizler de bu hizmetten faydalanabilirsiniz. Ayrıca bu çalışmalar tam olarak gerekli ekipmanlar ve alanında uzman kişiler tarafından yapıldığı için eksiksiz bir şekilde tamamlanacaktır. Bu sayede işyerinde bulunan riskler doğru bir şekilde tespit edilebilir. Ayrıca tespit edilen risklerin ortadan kalkması veya riskin en aza indirilmesi için yürütülmesi gereken çalışmalar da işverene iletilmektedir. Hazırlanan bu raporlar sayesinde işverenler çalışma ortamı hakkında daha derinlikli bilgi sahibi olma fırsatını yakalayabilirler.

Kartal Risk Analizi
Kartal Risk Analizi

Kartal risk analizi konusunda uzun bir zamandır aktif olarak faaliyetlerine devam eden firmamız bu zamana kadar birçok müşterimizin risk analizlerini başarıyla tamamlamıştır. Sizler de herhangi bir şüpheye kapılmadan firmamız ile iletişime geçerek risk analizi çalışmalarını hemen başlatabilirsiniz.

Kartal İş Güvenliği Eğitimi

Aralarında yüksekte çalışma eğitimi, ilkyardım eğitimi ve acil durum eğitimi gibi birbirinden özel eğitimlerin verildiği firmamızda tamamen alanında uzman eğitmenler bulunmaktadır. Sizler de çeşitli işyerlerinde çalışabilmek için mesleki eğitim çalışmalarınızı bizimle tamamlayabilirsiniz. Söz konusu çalışmalar hem teorik, hem de gerektiği durumlarda pratik olarak adaylara aktarılacaktır. Bu sayede eğitimlerin ardından alanında eğitimli ve yeterince bilgi birikimine sahip biri olarak aramızdan ayrılabilirsiniz.

Kartal İş Güvenliği Eğitimi
Kartal İş Güvenliği Eğitimi

Kartal iş güvenliği sertifikası alanında yetkilendirilmiş nadir firmalardan olduğumuz ve işimize ayrı bir özen gösterdiğimiz için her yıl yüzlerce aday bizi tercih etmektedir. Sizler de bu adaylardan birisi olmak için hemen bizimle iletişime geçebilir ve kısa sürede gerekli eğitimleri alabilirsiniz. Alacağınız eğitimlerin ardından da artık çok daha bilgili ve donanımlı birisi olduğunuzu kendiniz de göreceksiniz.

Kartal Sağlık Raporu

Kartal iş güvenliği firması çeşitli işyerleri tarafından çalışanların sağlık durumlarını daha rahat takip edebilmek adına bir takım sağlık raporu talep edilebilmektedir. Sizler de bu karmaşık görülen işlemleri kısa sürede tamamlamak istiyorsanız tek yapmanız gereken sadece bizimle iletişime geçmek olacaktır. Uzun zamandır bu sektörde bulunduğumuz için kazandığımız deneyimle birlikte sizi en doğru alanlara yönlendirebiliriz. Sizler de bu yönlendirmelerin ardından gerekli sağlık raporlarınızı alıp iş başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Kartal işe giriş sağlık raporu birçok hastane tarafından verilebilmekte olup firmamız tarafından yönlendirildiğinizde işiniz çok daha kısa sürede tamamlanmaktadır. Bu sayede hiçbir zaman kaybı yaşamadan sizler de hayallerinizi süsleyen mesleğe bir adım daha yaklaşma fırsatı yakalayabilirsiniz. Bizim yönlendirmemizle birlikte en kısa sürede gerekli alanlara yönlendirilip gerekli belgeleri almanız mümkün olacaktır.

Kartal Sağlık Raporu
Kartal Sağlık Raporu

Sizler de bu belge ve rapor karmaşası arasında kaybolmamak adına doğrudan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Talebinizin firmamız tarafından alınması ardından Kartal işe giriş muayene formu ihtiyacınız neredeyse tamamlanmış olacaktır. Daha sonrasında doğrudan hastaneye gidip gerekli muayenelerinizi en kısa sürede yaptırabilirsiniz.

Kartal OSGB Hizmetleri

Ülkemizde son dönemlerde yeni çıkan yasalarla birlikte birçok işletmenin Kartal OSGB hizmetleri alması zorunlu tutulmuştur. Bunun nedeni olarak ise daha sağlıklı bir çalışma ortamı sağlanması hedefini gösterebiliriz. Çıkartılan yasalar ve düzenlemeler tamamen işyerlerinin istikbali içindir. Bu kapsamda yapılan çalışmaların hepsinde işyeri için çeşitli avantajlar bulunmakta. Sizler de Kartal OSGB ve Kartal OSGB hizmetleri konularında bir profesyonel arıyorsanız doğrudan bizimle iletişime geçmeniz sizi büyük bir zaman kaybından kurtaracaktır.

Kartal Yüksekte Çalışma
Kartal Yüksekte Çalışma

İşletmelerin en çok ihtiyaç duyduğu konulardan olan KKD tayini formu ve hazırlanması gibi tüm alanlarda firmamız aktif bir şekilde hizmet vermektedir. Tüm konularda titiz bir şekilde ve profesyonel olarak çalışmalar için sizler de kartal iş güvenliği şirketini tercih edebilirsiniz. Tek yapmanız gereken iletişim bilgilerimiz üzerinden bizimle irtibat kurmak olacaktır. Daha sonrasında ise alanında uzman ekibimiz sizi gerekli hususlar konusunda bilgilendirerek çalışmaların başlatılmasını sağlayabilir.

Bunun dışında tatbikat planlaması ve uygulaması gibi alanlarda da hizmet vermekteyiz. Bu çalışma sayesinde işyerlerinde herhangi bir olumsuzluk yaşanması durumunda çalışanlar kendilerini en kısa sürede güvenli alana taşıyabileceklerdir. Aksi bir taktirde çalışma alanı içerisinde olumsuzluk yaşandığında karmaşa çıkabileceği için bu çalışmanın yapılması ayrı bir önem teşkil etmekte diyebiliriz.

Kartal Yangın Eğitimi
Kartal Yangın Eğitimi

Şirketlerin iş güvenliği talimatlarının hazırlanması ve iç yönetmelik hazırlaması gibi büyük uğraş ve detay gerektiren konularda da hizmet vermekteyiz. Alanında uzman kişiler tarafından oluşan İstanbul iş güvenliği uzmanları tarafından hazırlanan bu rapor ve yönetmelikler sayesinde sizler de daha düzenli bir işyerinin sahibi olabilirsiniz. Çalışmanın yapılması günümüzde birçok şirket için zorunlu olup firmamız tarafından uzun bir zamandır başarılı olarak yapılmaktadır.

Maltepe İş Güvenliği yazımızı da beğenebilirsiniz.

Pendik İş Güvenliği yazımız da ilginizi çekebilir.

Ülkemizde özellikle tehlikeli olarak belirlenmiş kategorilerde yer alan çalışma alanlarında periyodik kontrol hizmeti ve ortam ölçümleri hizmeti zorunlu tutulmaktadır. Bu çalışmalar sayesinde işyerleri çok daha sağlıklı ve güvenli olabildiği için büyük bir önem teşkil ettiğini de belirtmek gerek. Bunun dışında patlamadan korunma dökümanı gibi oldukça kritik bir konuda da firmamız hizmet vermektedir.

Sizler de eskisine göre çok daha güvenli bir işyerine sahip olmak için bizimle iletişim kurup gerekli çalışmaları profesyonel ellere teslim edebilirsiniz. Tek yapmanız gereken form vasıtasıyla teklif almak veya ise hemen bizimle irtibata geçmek ve almak istediğiniz hizmet veya hizmetleri belirtmek olacaktır.

Whatsapp
Hülya
Hülya
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Call Now ButtonHemen Ara