tr

Maltepe İş Güvenliği

Maltepe İş Güvenliği
12.10.2020
2.703

Maltepe İş Güvenliği

Eskisine oranla ülkemizde artık çok daha sıkı takip edilen iş güvenliği alanı şirketlerin bir zorunluluğu haline gelmiştir. Maltepe iş güvenliği alanında uzun bir zamandır aktif olarak faaliyetlerine devam eden firmamız da müşterilerine tam da bu alanda hizmet vermekte. Sizler de işyerlerinize çeşitli iş güvenliği çalışmaları yaptırmak amacıyla bizimle iletişim bilgilerimizden ulaşabilir ve yardım talep edebilirsiniz. Vereceğimiz hizmetlerle birlikte işletmeniz eskisine göre çok daha güvenli ve çalışanlar açısından sağlıklı olacaktır.

Buna ek olarak da bakanlıklar tarafından zorunlu çalışmalar yerine getirileceği için bu açıdan da kendinizi güvene alma fırsatı yakalayabilirsiniz. Tüm bunlar için tek yapmanız gereken maltepe iş güvenliği firması ile iletişime geçmek olacaktır. Daha sonrasında alanında uzman ekibimiz işyerinizi ziyarete gelip çeşitli çalışmalara en kısa süre içerisinde başlayabilir.

Maltepe iş güvenliği
Maltepe iş güvenliği

Maltepe İş Sağlığı Ve Güvenliği

Maltepe iş sağlığı ve güvenliği alanında uzman kadrosuyla uzun bir zamandır aktif olarak çalışmalarına devam eden firmamız bu zamana kadar yüzlerce şirkete çeşitli hizmetler vermiştir. Maltepe iş güvenliği danışmanlık hizmetleri alanında sizler de firmamızla ortaklık kurmak için hemen bizimle irtibata geçebilirsiniz. Daha sonrasında alacağımız ortak karar neticesinde işyeriniz için yapılması gereken çalışmalar belirlenecektir.

Maltepe iş Güvenliği ile yapılan anlaşmaların ardından ise alanında uzman ekibimizden gerekli görülenler işyerinizi ziyarete gelir. Ziyaret sürecinde çalışmalar için gerekli planlamalar yapılır ve en kısa sürede çalışmalara başlanır. Uzman kadromuzla birlikte en kısa sürede tamamlanan çalışmalar sonucunda işyeriniz tüm yasal zorunluluklara uygun bir hal alacaktır. Bu sayede sizler de işveren olarak herhangi bir cezai işlem görmekten kendinizi kurtarabilirsiniz.

Maltepe bölgesinde sektörünün lideri konumunda olan istanbul iş güvenliği şirketi bünyesinde; iş güvenliği uzmanı hizmeti, işyeri hekimi hizmeti ve diğer sağlık personeli hizmeti veren profesyonel kişiler barındırmaktadır. Bu kişiler uzun zamandır sektörün içinde bulunmanın vermiş olduğu deneyimle birlikte işyerlerinde gerekli çalışmaları kısa sürede yerine getirebilir. Sizler de bu sayede çalışanlarınıza daha iyi bir çalışma ortamı sağlayabilirsiniz. Yapılacak bu çalışmalar sayesinde çalışanlarınızın morali ve üretim kapasitesi eskisine göre çok daha yüksek olacaktır. Bu yüzden de doğrudan işyerinizin ek gelir elde etmeye başlayacağını söyleyebiliriz.

Maltepe Risk Analizi

İşyerlerinin günümüzde en çok ihtiyaç duyduğu hizmetlerden birisi de maltepe risk analizi hizmetidir. Bu hizmet sayesinde işyerleri eksiklerini daha rahat görüp bunlara karşı önlem alma fırsatı bulabilirler. Yapılan bu çalışmalar sayesinde de ilerleyen dönemlerde fazladan ödenek çıkartılması gibi sorunların önüne geçilmiş olacaktır. Sizler de işyerinizi çok daha düzenli ve tam donanımlı bir hale kavuşturmak amacıyla Maltepe risk analizi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Maltepe Risk Analizi
Maltepe Risk Analizi

Maltepe risk değerlendirme çalışmaları alanında sektörünün önemli temsilcilerinden birisi olan firmamız bu alanda uzun bir zamandır çalışmalarına devam etmektedir. Sektörde uzun zamandır bulunmanın verdiği deneyimle çalışmalarını ayrı bir titizlikle yapan firmamız bu zamana kadar yüzlerce müşteriye bu konuda hizmet vermeyi başardı. Sizler de Maltepe risk analizi konularında çalışacak bir firma arıyorsanız en doğru yerde olduğunuzu söyleyebiliriz. Tek yapmanız gereken alanında uzman kadromuzla iletişime geçip bu konuda yardım talep etmek olacaktır. Daha sonrasında ise profesyonel ekimiz işyerinizi en kısa süre içerisinde ziyaret edebilir.

Risk analizi çalışması yaptırmanın şirketlere birçok avantajı bulunmaktadır. Özellikle de ülkemizde bu çalışmayı yaptırması zorunlu olan işyerleri daha fazla ekipman ve makine kullandığı için risk analizleri tam da bu konuda etkili olmakta. Yapılacak çalışmalar esnasında riskli olduğu belirlenen durumlar incelenerek gerekli düzeltmeler yapılmaktadır. Bu düzenlemeler sayesinde de ekipman ve makineleriniz eskisine göre daha randımanlı bir şekilde çalışabilirler.

Maltepe Yangın Eğitimi
Maltepe Yangın Eğitimi

Ayrıca yapılmış düzenlemeler sayesinde çalışanlarınızın çok daha sağlıklı ve çok daha az riskli bir ortamda çalışmaları sağlanacaktır. Bu sayede iş kazası riski en aza indirileceği için güven faktörünün her zaman zirvede tutulduğunu söyleyebiliriz. Buna ek olarak alanında uzman ekibimiz riskli alanlarda çalışanları bilgilendirerek onların bu risklerle karşılaşmaması adına bilinçlendirme çalışması yürütürler.

Bu sayede çalışanlar makinelerde faaliyetlerine devam ederken kendilerine veya makineye zarar vermekten kaçınabilirler. Yapılan bu çalışma da doğrudan işyeri ekonomisine olumlu bir katkı sağlayacaktır. Sizler de işverenler olarak eskisine göre çok daha tutumlu ve düzenli bir işyerinin sahibi olmak amacıyla firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Maltepe İş Güvenliği Eğitimi

Maltepe iş güvenliği eğitimi alanında uzun bir zamandır aktif bir şekilde faaliyetlerine devam eden firmamız bu zamana kadar yüzlerce, hatta binlerce adaya hizmet vermiştir. Sizler de Maltepe iş güvenliği sertifikası ihtiyaçlarınız için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Alacağınız sertifika ve belgelerle birlikte iş bulmanız veya bulduğunuz işlere yerleşmeniz çok daha kolay olacaktır.

Maltepe İş Güvenliği Eğitimi
Maltepe İş Güvenliği Eğitimi

Ayrıca bu sertifikaların bulundurulması bazı işlerde çalışabilmek amacıyla zorunlu olduğu için de bulundurmanızın sizin açınızdan iyi olacağını söyleyebiliriz. Yani bu çalışmaları sadece işe yerleştikten sonra değil, daha kolay bir iş bulabilmek amacıyla da yapmanız tavsiye edilir.

Firmamıza başvuran adaylara verilen eğitimler; ilkyardım eğitimi, yüksekte çalışma eğitimi ve acil durum eğitimi gibi oldukça kritik iş güvenliği eğitimleridir. Özellikle de ilkyardım eğitiminin her türlü iş kolunda çalışanların alması gerektiğini belirtmek gerek. İlkyardım sadece işyerinde değil, buna ek olarak evde ve dışarıda da işinize yarayabileceği için oldukça kritik bir eğitimdir. Bu eğitimi uzmanlarından almak için ise doğrudan firmamızla iletişim kurabilirsiniz.

Alanında uzman eğitmen kadromuz sayesinde artık sizler de ilkyardım konusunda gerekli bilgi ve beceriye sahip olduğunuz için herhangi bir olay karşısında çevrenizdekilere müdahalede bulunmanız mümkün olacaktır. Hayati açıdan da oldukça kritik olan ilkyardım sayesinde sağlık görevlileri olay yerine gelene kadar kazazedenin daha fazla zarar görmesini önleyebilirsiniz.

Maltepe OSGB Hizmetleri

T.C. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından bir takım işyerlerinin OSGB hizmeti alması zorunlu hale getirilmiştir. Maltepe OSGB hizmetleri alanında uzun zamandır faaliyetlerine devam eden firmamız bu konuda büyük kolaylıklar sağlamakta. Sizler de firmamızı tercih ederek Maltepe bölgesindeki işyerleriniz için çeşitli OSGB hizmetleri alabilirsiniz. Yapılacak çalışmalar sayesinde işyeriniz eskisine göre çok daha güvenli ve sağlıklı bir duruma gelecektir.

Maltepe Sağlık Raporu
Maltepe Sağlık Raporu

Ayrıca yürütülen çalışmaların işyerine bir diğer katkısı da yasal açıdan tam donanımlı hale getirmesidir. Bu sayede işyerinizi herhangi bir teftiş memurunun denetime gelmesi halinde eksiksiz ve sorunsuz olarak teftişi tamamlayabilirsiniz.

Maltepe OSGB hizmetleri kapsamında vermiş olduğumuz hizmetlerin başında KKD tayini ve formu hazırlanması gelmektedir. Bu hizmet sayesinde işyerleri kolayca KKD tayini yapabilirler. Bunun dışında firmamız tarafından aktif bir şekilde verilen hizmetler; tatbikat planlaması ve uygulaması, iş güvenliği talimatlarının hazırlanması ve ortam ölçüm hizmetleri ve maltepe sağlık raporu olarak sıralanabilir. Vermiş olduğumuz bu hizmetler işyerleri için kritik bir öneme sahip olup zaman zaman tekrarlanması gerekebilmektedir.

Maltepe Yüksekte Çalışma
Maltepe Yüksekte Çalışma

Periyodik kontrol hizmetleri ve patlamadan korunma dokümanı gibi özellikle tehlikeli kategorilerinde yer alan işyerleri için zorunlu hizmetleri firmamızdan almanız mümkün. Tek yapmanız gereken bizimle irtibata geçip taleplerinizi iletmek olacaktır.

Kartal İş Güvenliği yazımızı da beğenebilirsiniz.

Ataşehir İş Güvenliği yazımız da ilginizi çekebilir.

Bunun dışında yine işyerleriniz için iç yönetmelik hazırlanması da firmamızın verdiği hizmetlerin başında gelmekte. Yasal olarak önemli bir zorunluluğun giderilmesi adına bu zamana kadar yüzlerce müşterimize vermiş olduğumuz bu hizmetten yararlanabilmek amacıyla bizimle iletişime geçebilir veya teklif iste formu ile teklif alabilirsiniz.

Whatsapp
Hülya
Hülya
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Hemen Ara