tr

Kadıköy İş Güvenliği

Kadıköy İş Güvenliği
12.10.2020
1.928

Kadıköy İş Güvenliği

Kadıköy bölgesinde artan istihdam yolları ile birlikte çeşitli iş güvenliği çalışmalarına olan ihtiyaç da her geçen gün artmaktadır. Kadıköy iş güvenliği şirketi olarak Kadıköy iş sağlığı ve güvenliği alanında uzun bir zamandır profesyonel olarak hizmet veriyoruz. Siz değerli işverenler olarak işyerinizde çok daha sağlıklı ve güvenli bir ortam olmasını istiyorsanız bizi tercih edebilirsiniz. Bunun işyerinize tek yanı güvenlik ve sağlık değil, yasal açıdan da olacaktır.

Kadıköy iş güvenliği Firmamız tamamen yasal alanları kapsayacak şekilde titiz ve özverili bir şekilde çalıştığı için hiçbir detayı atlamamakta. Bu durum da herhangi bir teftiş durumunda sizin yararınıza olacaktır. Teftiş memurunun gelmesi ve gerekli belgeleri talep etmesi durumunda rahat bir şekilde firmamız tarafından hazırlanan raporları gösterebilirsiniz. Yapmış olduğumuz Kadıköy iş güvenliği danışmanlık hizmetleri bu raporda eksiksiz olarak yer aldığı için hiçbir sorun çıkmayacaktır.

Kadıköy iş güvenliği
Kadıköy iş güvenliği

Sizler de bu istanbul iş güvenliği sayesnde alnınız ak ve hiçbir cezai işlem görmeden teftişi tamamlama fırsatı yakalayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken ise hangi çalışmaları yaptıracağınıza tarafımıza iletmek. Daha sonrasında ise alanında uzman ekibimiz işyerinizi ziyarete gelerek gerekli çalışmaları yerine getireceklerdir. Bu sayede artık eskisine göre çok daha güvenli ve sağlıklı bir işyerinin sahibi olabilirsiniz.

Kadıköy iş güvenliği Firması tarafından belirli kategorilerde yer alan işyerlerine iş güvenliği uzmanı hizmeti, işyeri hekimi hizmeti verilmektedir. Bu çalışanlarımızın tek amacı işyerinin yasal açıdan gerekli çalışmaları yerine getirmesini sağlamak olarak söylenebilir. Ayrıca bu çalışanlara ek olarak diğer sağlık personeli hizmeti için de bizleri tercih edebilirsiniz. Uzun zamandır sektörde bulunmanın verdiği deneyimle birlikte çalışanlarımız işyerinizi eskisinden çok daha iyi bir konuma taşıyacaklardır.

Ayrıca bu çalışanlar tarafından hazırlanan çeşitli raporlar da işiniz için yararlı olabilir. Bazı durumlarda bu raporlar devlet tarafından talep edilebilmekte. Sizler de çalışanlarımızın hazırladığı bu eksiksiz ve titiz raporları gerekli taleplerin ardından rahatça gösterebilirsiniz. Bu sayede herhangi bir sorunla karşılaşma olasılığınız kalmayacaktır.

Kadıköy Risk Analizi

Özellikle tehlikeli ve daha üstü kategorilerde yer alan işyerlerinde risk analizi yaptırmak ülkemizde yasalar tarafından bir zorunluluk haline getirilmiştir. Bu yüzden sizler de işyerlerinizde risk analizi çalışmaları yaptırmak amacıyla bizleri tercih edebilirsiniz. Kadıköy risk analizi alanında uzun zamandır aktif olarak faaliyet yürüten çalışanlarımız bu konuda sizlere yardımcı olacaktır.

Ayrıca yapılan bu çalışmaların ardından Kadıköy risk değerlendirme çalışmaları devreye girmekte. Bu çalışmaların amacı ise daha öncesinde analizlerle tespit edilen risklerin değerlendirilmesidir. Yapılan değerlendirme çalışmalarının ardından ise işyerlerine bu risklerin giderilmesi adına çeşitli tavsiyelerde bulunulur. Sizler de işveren olarak bu çalışmaları yerine getirerek eskisine oranla çok daha güvenli bir işyerinin sahibi olabilirsiniz.

Kadıköy Risk Analizi
Kadıköy Risk Analizi

OSGB Firması tarafından yapılan risk analizlerinin işyerlerine yasal zorunlulukların giderilmesi dışında daha birçok artısı bulunmaktadır. Bu artıların ilki ise şüphesiz ki eskisine oranla çok daha güvenli ve performanslı bir işyeri ortaya çıkartmak olarak söylenebilir. Yapılan çalışmalarda makineler, çalışma ortamları ve çeşitli alanlar incelendiği için iş esnasında kaza yaşanabilecek tüm durumlar engellenmektedir.

Bu sayede de çalışanlar açısından çok daha güvenli ve sağlık açısından olumlu bir işyeri sağlanabilir. Ayrıca yine yapılan bu çalışmalarda da çeşitli raporlara kayıtlar tutulmaktadır. Bu raporlar sayesinde sizler de işyerinizi teftişe gelen memurlara yaptığınız çalışmaları kanıtlayabilirsiniz. Bu sayede de herhangi bir olumsuzlukla karşılaşma riskiniz en aza inmiş olacaktır.

Kadıköy İş Güvenliği Eğitimi

İstanbul’un güzide bölgelerinden birisi olan Kadıköy bölgesinde firmamız tarafından uzun bir süredir mesleki eğitim faaliyetleri yürütülmektedir. Kadıköy iş güvenliği eğitimi çalışmaları sayesinde de bu zamana kadar yüzlerce adayın çeşitli sertifika sahibi yapıldığını hatırlatmak gerek.

Sizler de Kadıköy iş güvenliği belgesi sahibi olmak istiyorsanız bu konuda yardım talep edebilirsiniz. Alanında uzman ekibimiz gerekli başvurularınızın ardından sizinle iletişime geçerek eğitimlerinizi en kısa sürede başlatacaktır. Sizler de bu sayede hayallerinizdeki işe kavuşabilmek adına gerekli sertifika ve eğitimleri hızlıca alabilirsiniz.

Kadıköy İş Güvenliği Eğitimi
Kadıköy İş Güvenliği Eğitimi

Kadıköy iş güvenliği Yüksekte çalışma eğitimi ve ilkyardım eğitimi konularında bu zamana kadar yüzlerce adayı başarıyla eğiten firmamız çalışmalarına halen devam etmektedir. Sizler de bu konularda eğitim almak ve bilgilenmek için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Bu eğitimlerin dışında yine acil durum eğitimi de firmamız tarafından uzun zamandır profesyonel olarak verilmekte. Yapılan çalışmalarda ise adayların herhangi bir olumsuzluk durumunda paniğe kapılmadan yapması gerekenler anlatılmaktadır. Bu sayede de işyerlerinde bir kaza yaşanması durumunda eğitim gören adaylar diğer çalışanların da daha kolay bir şekilde organize olmasına yardımcı olacaktır.

Kadıköy Yüksekte Çalışma
Kadıköy Yüksekte Çalışma

Tüm bu eğitimlerin sayesinde ise çalışanlar kendilerini çok daha kısa bir sürede tehlikeli bölgelerden uzaklaştırıp güvene alabilirler. Sizler de Kadıköy bölgesinde bu tarz eğitimleri verecek bir OSGB şirketi arıyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Alanında uzun bir süredir faaliyetlerine devam eden ve gerekli bakanlıklar tarafından da onaylanan firmamız sizlere en kısa sürede yardımcı olacaktır.

Bu sayede artık sizler de ilkyardım ve diğer çeşitli eğitimleri alarak kendinizi çok daha bilgi sahibi ve donanımlı bir konuma getirebilirsiniz. Ayrıca alacağınız eğitimlerin sadece iş hayatında değil, günlük hayatta da işinize yarayabileceğini hatırlatmak gerek. Örneğin yolda yürürken baygınlık geçiren veya benzeri bir kaza yaşayan kişilere ilkyardım eğitimlerinde gördüğünüz yöntemleri uygulayarak onları hayata bağlayabilirsiniz. Sizler de birçok faydası bulunan bu eğitimleri almak için hemen bizimle iletişime geçin.

Kadıköy Sağlık Raporu

Günümüzde pandemi sürecinin ardından sağlık raporu ihtiyacı artmakta olup işe girecek kişiler tarafından bazı durumlarda büyük bir soru işaretleri oluşturabilmektedir. Ancak Kadıköy işe giriş sağlık raporu almak isteyen kişiler hiçbir soru işaretine yer vermeden bizimle iletişime geçebilirler.

Kadıköy Sağlık Raporu
Kadıköy Sağlık Raporu

Bu sayede bizim tarafımızdan yönlendirildiğiniz için işlemlerinizi de çok daha kısa bir sürede tamamlama imkânı bulabilirsiniz. Kadıköy işe giriş muayene formu almak amacıyla firmamıza başvuran yüzlerce kişinin işlemlerini kısa süre içerisinde tamamladıklarının da altını çizmek gerek. Sizler de bu kişilerden biri olup işlemlerinizi en kısa süre tamamlamak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kadıköy OSGB Hizmetleri

Kadıköy OSGB ihtiyacı bulunan tüm şirketler için Kadıköy OSGB hizmetleri eksiksiz ve profesyonel olarak firmamız tarafından verilmektedir. Sizler de işverenler olarak işyerinizde eskisine oranla çok daha güvenli ve sağlıklı bir çalışma ortamı yaratmak için bizden OSGB fiyat teklifi alabilir ve çeşitli hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Bu hizmetlerden bazıları ise KKD tayini formu ve hazırlanması gibi oldukça dikkat gerektiren hizmetlerdir. Bunun dışında; tatbikat planlaması ve uygulaması, iş güvenliği talimatlarının hazırlanması gibi hizmetleri de firmamız aracılığıyla alabilirsiniz. Ayrıca bu hizmetleri almanız halinde alanında uzman kişilerle çalışacağınız için işyerinize birçok yararı dokunacaktır.

Kadıköy Yangın Eğitimi
Kadıköy Yangın Eğitimi

Ülkemizde bakanlıklar tarafından belirlenmiş ve bazı işyerleri için zorunlu olan; iç yönetmelik hazırlanması, ortam ölçümleri hizmetleri, periyodik kontrol hizmeti ve patlamadan korunma dökümanı gibi önemli işler de firmamız tarafından yürütülmekte.

Üsküdar İş Güvenliği yazımızı da beğenebilirsiniz.

Ataşehir İş Güvenliği yazımız da ilginizi çekebilir.

Birçok tehlikeli kategorili işyerinde zorunlu olarak yapılması gereken bu çalışmalar dönemsel olarak devlet tarafından da takip edilmektedir. Bu sayede işyerlerinin daha güvenli ve sağlıklı olması hedefleniyor. Sizler de işyerlerinizin eskisine oranla çok daha güvenli ve çalışanlar için çok daha sağlıklı olmasını istiyorsanız firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Whatsapp
Hülya
Hülya
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Hemen Ara